Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Piłka nożna

UKS „SIÓDEMKA” Z BIELAWY ZWYCIĘZCĄ OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU
UKS „SIÓDEMKA” Z BIELAWY ZWYCIĘZCĄ OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU

28 sierpnia piłkarze i piłkarki UKS „Siódemka” Bielawa wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej im. Mirosława Lipińskiego w Pieszycach. Drużyna z Bielawy wystawiła trzy drużyny w dwóch kategoriach wiekowych – dwie w roczniku 2015 i jedną 2014. Pierwsi na boisko wybiegli chłopcy i dziewczęta z rocznika 2015, strzelając wiele pięknych bramek i przeprowadzając ciekawe i ładne dla oka akcje. Nieustępliwi, waleczni i głodni zwycięstw, tak zaprezentowali się najmłodsi zawodnicy z Bielawy. W tej kategorii wiekowej nie była prowadzona klasyfikacja, a każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal. O godzinie 15.00 na płytę główną Stadionu Miejskiego przy ulicy Hermana w Pieszycach wybiegli starsi zawodnicy, którzy walczyli już o miejsca. Drużyna z Bielawy okazała się najlepsza w swojej kategorii, zajmując pierwsze miejsce w turnieju. Dzięki pięknej postawie na boisku, mieli przyjemność wznieść okazały puchar w geście triumfu!

30.08.2021 10:39
 ZA NAMI IX MISTRZOSTWA  POLSKI W PIŁCE NOŻNEJ 50 +
ZA NAMI IX MISTRZOSTWA POLSKI W PIŁCE NOŻNEJ 50 +

W miniony weekend w Polanicy Zdroju już po raz IX odbyły się Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej 50+, których organizatorem już po raz kolejny był Jan Tyrała, a współorganizatorem Gmina Polanica Zdrój. W tym roku w rozgrywkach udział wzięło 14 zespołów praktycznie z całej Polski.

13.06.2021 15:12
LABIRYNT SPORTOWY DLA DZIECI W BIELAWIE
LABIRYNT SPORTOWY DLA DZIECI W BIELAWIE

Labirynt sportowy dla dzieci, to kolejna impreza organizowana przez UKS „Siódemka Bielawa”. Zabawa polegała na pokonywaniu rozmaitych przeszkód, m.in rzucie do celu, strzału na bramkę, czy odgadnięciu zagadek.

06.06.2021 18:31
W DZIERŻONIOWIE BĘDZIE STREFA KIBICA NA PIŁKARSKIE EURO
W DZIERŻONIOWIE BĘDZIE STREFA KIBICA NA PIŁKARSKIE EURO

Duży ekran, duża przestrzeń i jak to już nie raz u nas bywało - świetna atmosfera piłkarskiego święta.

25.05.2021 11:22
KOLEJNE TRZY PUNKTY DLA LECHII DZIERŻONIÓW Z POGONIĄ PIESZYCE
KOLEJNE TRZY PUNKTY DLA LECHII DZIERŻONIÓW Z POGONIĄ PIESZYCE

W sobotę 22 maja na stadionie w Pieszycach rozegrany został mecz derbowy po miedzy drużynami Pogoni, a Lechią Dzierżoniów o mistrzostwo IV ligi Koleje Dolnośląskie. Zdecydowanym faworytem była drużyna Lechii która pokonała Pogoń 6:1.

23.05.2021 15:19
DRUGA PORAŻKA BIELAWIANKI
DRUGA PORAŻKA BIELAWIANKI

W środę 19 maja drużyna Bielawianki rozegrała mecz o mistrzostwo IV ligi dolnośląskiej z Piastem Żerniki. Był to pierwszy od dłuższego czasu mecz z udziałem kibiców. Niestety zawodnicy trenera Soczewskiego nie popisali się przegrywając to spotkanie aż 1:4 .

20.05.2021 10:11    1    1
BIELAWIANKA WRACA NA FOTEL LIDERA
BIELAWIANKA WRACA NA FOTEL LIDERA

W sobotę 8 maja rozegrane zostały derby powiatu dzierżoniowskiego o mistrzostwo IV ligi pomiędzy Bielawianką Bielawa, a Pogonią Pieszyce. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Po przerwie drużyna Bielawianki ruszyła do ataku. Zawodnicy Pogoni bronili się bardzo dobrze, a ich bramkarz kilkukrotnie stawał na wysokości zadania. Dopiero w doliczonym czasie gola zdobył Adrian Niewiadomski.

09.05.2021 16:02    1
NOWY SPRZĘT DLA BIELAWIANKI Z FUNDACJI ESPA
NOWY SPRZĘT DLA BIELAWIANKI Z FUNDACJI ESPA

Z inicjatywy Jarosława Pileckiego ze Spółdzielni Socjalnej ARTE z Bielawy w czwartek 6 maja na stadionie Bielawianki odbyło się przekazanie sprzętu sportowego, butów i piłek, które ufundowała Fundacja ESPA z Legnicy.

06.05.2021 20:32    3
FESTIWAL STRZELECKI NA STADIONIE BIELAWIANKI
FESTIWAL STRZELECKI NA STADIONIE BIELAWIANKI

W kolejnym ligowym meczu Bielawianka pokonała na własnym boisku LKS Bystrzyca 6:1.

03.05.2021 10:37    1
FINAŁ OKRĘGOWEGO PUCHARU POLSKI DLA BIELAWY
FINAŁ OKRĘGOWEGO PUCHARU POLSKI DLA BIELAWY

W środę 28 kwietnia na stadionie bielawianki rozegrany został finał okręgowego pucharu polski pomiędzy Bielawianką a III ligowcem MKS Polonia - Stal Świdnica. Po emocjonujących 90 minutach mecz kończy się wynikiem 2:2 . W rzutach karnych lepszymi zawodnikami okazali się piłkarze z Bielawy .

29.04.2021 10:10    2
WYSOKA PRZEGRANA DRUŻYNY KOBIET Z BIELAWY
WYSOKA PRZEGRANA DRUŻYNY KOBIET Z BIELAWY

W 17 kolejce II ligi kobiet bielawska drużyna podejmowała na własnym boisku zespół dotychczasowego wicelidera WAP Włocławek, który niestety okazał się dużo lepszy w tym meczu pokonując nasze zawodniczki aż 4:0. Wynik wysoki, ale są to efekty nieskutecznej gry i kontrowersyjnego sędziowania.

26.04.2021 08:45
19 ZWYCIĘSTWO LECHII DZIERŻONIÓW
19 ZWYCIĘSTWO LECHII DZIERŻONIÓW

Po przerwie spowodowanej locdownem rozgrywki IV ligi od ostatniej soboty 24 kwietnia zostały wznowione. Lechia Dzierżoniów w 22 kolejce zmierzyła się na własnym stadionie z Piastem Nowa Ruda. Pierwsza połowa zakończyła po bezbramkowej i mało ciekawej grze. W drugie części meczu po ataku zawodników Piasta goście wyszli na prowadzenie po golu Bartłomieja Chabowskiego. Wtedy do ataku ruszyła drużyna Lechii i strzeliła dwa gole, których autorami byli Majewski i Elton. Mecz zakończył się 19 zwycięstwem trójkolorowych.

25.04.2021 16:57    1
Reklama