Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Piłka nożna

Ostatni sparing Lechii Dzierżoniów przed zbliżającymi się rozgrywkami IV ligi

W minioną sobotę 6 sierpnia podopieczni Pawła Sibika zagrali ostatni mecz kontrolny przed zbliżającymi się rozgrywkami IV ligi. Przeciwnikiem Lechii Dzierżoniów był grający na co dzień w klasie okręgowej zespół LKS Bystrzyca Górna, z którym udało się wygrać aż 5:0 .

08.08.2022 19:55
Nocne Mistrzostwa Gminy Dzierżoniów w Piłce Nożnej

W najbliższą sobotę 6 sierpnia 2022 r. w Centrum Kulturalno-Sportowym w Uciechowie odbędą XIV Nocne Mistrzostwa Gminy Dzierżoniów w Piłce Nożnej. O nagrody, tytuł "Mistrza Gminy w Piłce Nożnej" oraz nagrodę specjalną Wójta Gminy walczyć będą drużyny LKS z terenu gminy Dzierżoniów. Zaczynamy o 17:00. Zapraszamy! :)

03.08.2022 09:39
Wygrana Bielawianki z AKS Strzegom

W sobotę 16 czerwca piłkarze bielawianki rozegrali pierwszy mecz sparingowy z AKS Strzegom. Celem sobotniego spotkania było przede wszystkim sprawdzenie naszych wychowanków i testowanych zawodników. Mecz zakończył wynikiem 4:0 dla Bielawianki.

18.07.2022 13:27
Za nami X Mistrzostwa Polski w piłce nożnej 50+ w Polanicy-Zdroju

Już po raz X w Polanicy-Zdroju odbyły się Mistrzostwa Polski w piłce nożnej 50+. Do rywalizacji zgłosiło się 16 drużyn z całego kraju min. ze Szczecina, Warszawy, Wrześni, Zielonej Góry, Pleszewa, Sosnowca, Rzeszowa, Przybyszówki, Ząbkowic Śląskich, Miękini, Środy Śląskiej, Kluczborka, Strzelina i oczywiście Polanicy-Zdroju.

13.06.2022 10:43
Porażka  Bielawianki Bielawa na własnym boisku
Porażka Bielawianki Bielawa na własnym boisku

W sobotę 4 czerwca o godzinie 17,00 Bielawianka Bielawa podejmowała drużynę z Oleśnicy. Po słabej grze naszej drużyny przegrywamy 2:5 z Pogonią która wzięła rewanż za porażkę u siebie 2:7.

07.06.2022 18:17
Pierwsza Liga kobiet w Bielawie

W sobotę 28 maja drużyna kobiet Bielawianki podejmowała na własnym boisku zespól Wanda Nowa Huta [Kraków] pokonując drużynę 5:0 ,do przerwy 2:0. Tym zwycięstwem dziewczyny potwierdziły aspiracje pierwszoligowe.

30.05.2022 12:53    1    2
UKS Siódemka Bielawa oficjalnym partnerem Śląska Wrocław

7 maja trener UKS "Siódemka" Bielawa Michał Gendera oficjalnie odebrał certyfikat partnerskiego klubu WKS Śląsk Wrocław. To ogromne wyróżnienie znaleźć się w gronie skupiającym najlepsze kluby i akademie piłkarskie z Dolnego Śląska.

08.05.2022 10:22
Dziecięcy Mundial z UKS Siódemka Bielawa

W środę, 4 maja, na boisku w Bielawie rozegrany został Dziecięcy Mundial. W imprezie wzięło udział 44 zawodników z powiatu dzierżoniowskiego, którzy podzieleni zostali na osiem reprezentacji różnych zakątków świata! Na boisku mogliśmy oglądać reprezentację: Brazylii, Francji, Polski, Czech, Meksyku, Holandii, Portugalii i Niemiec.

05.05.2022 08:33
Bielawianka  Bielawa pokonała MKP Wołów
Bielawianka Bielawa pokonała MKP Wołów

W wtorek 3 maja na stadionie Bielawianki drużyna piłkarska IV ligi podejmowała zespół MKP Wołów wygrywając 3:1 do przerwy 2:0.

04.05.2022 14:35
Kolejne zwycięstwo Bielawianki na własnym boisku II ligi kobiet

Za nami kolejny mecz w ramach rozgrywek 2 Ligii kobiet. Bielawianki gościły na własnym stadionie zespół z Kielc. Mecz mógł się podobać kibicom, bo padło aż 7 bramek. Pierwsza piłka trafiła do siatki w 15 minucie meczu, na kolejne nie trzeba było długo czekać, bo kolejno w 17 i 18 minucie bramki strzeliła Sonia Nierychło kompletując tym samym dublet. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:0. A bramki strzelały jeszcze Tylak i Brzeska.

19.04.2022 09:55    1
Passa 20 kolejnych zwycięstw ligowych przerwana

W czwartek 14 kwietnia na boisku OSIR w Dzierżoniowie rozegrano spotkanie derbowe pomiędzy Lechią Dzierżoniów a Bielawianką Bielawa. Było to 71 spotkanie derbowe tych drużyn.

16.04.2022 10:57    1    1
Niesatysfakcjonujący remis w Bielawie

W niedzielę 27 marca na Stadionie Miejskim w Bielawie drużyna kobiet Bielawianki Bielawa rozegrała mecz XIV kolejki w 2 lidze kobiet (grupa południowa) z Pogonią Zduńska Wola

29.03.2022 14:00