W sobotę 7 sierpnia obok Miejskiego Ośrodka Kultury i Sztuki w Bielawie odbył się koncert, podczas którego na scenie wystąpił Jakub Cajzner oraz zespół Koniec Świata.
W piątek 7 sierpnia w bielawskim Teatrze Robotniczym odbył się jubileuszowy koncert zespołu Habakuk z okazji ich 30-lecia na scenie. Zachęcamy do oglądania transmisji online z wydarzenia.
W ostatnich dniach mediach społecznościowych rozgorzała dyskusja na temat festiwalu Regałowisko, który odbywa się nieprzerwanie już od 21 lat i tym samym jest najstarszym tego typu festiwalem w kraju. Pojawiły się głosy mówiące o końcu imprezy, a wszystko przez zmiany o jakich na swoim profilu facebookowym napisał burmistrz Bielawy. Postanowiliśmy zapytać organizatorów, czy fani muzyki reggae powinni martwić się o przyszłość Regałowiska.
Za nami 21. edycja Regałowiska w Bielawie. Jest to najstarszy plenerowy festiwal muzyki reggae w Polsce. Na przestrzeni lat wydarzenie mocno się zmieniało, ale niepowtarzalny, pozytywny klimat imprezy jest niezmienny i przyciąga ludzi nie tylko z Polski. Wyjątkowe jest także miejsce, w który odbywa się Regałowisko – z jednej strony Jezioro Bielawskie, a z drugiej przepiękne Góry Sowie to zdecydowany atut, który mocno podkreślają wszyscy odwiedzający Bielawę. W tym roku na scenie nie zabrakło świetnych wykonawców z całego świata, a tak w wielkim skrócie wyglądało Regałowisko 2019.
Dziś pierwszy dzień Festiwalu Regałowisko Bielawa 2019 - 21 edycja, a tak rozbujał publiczność podczas koncertu miejskiego Bazzookas!
Festiwal Regałowisko Bielawa tuż-tuż! Już niedługo będziemy mogli cieszyć się prawdziwą ucztą muzyki reggae w pięknych okolicznościach przyrody, jakie zapewnia teren przy Jeziorze Bielawskim. Jeśli zastanawiacie się jak będzie wyglądała tegoroczna edycja to zapraszamy do oglądania!
Festiwal Regałowisko w Bielawie tuż-tuż! Już za dwa tygodnie będziemy mogli cieszyć się prawdziwą ucztą muzyki reggae w pięknych okolicznościach przyrody, jakie zapewnia teren przy Jeziorze Bielawskim.
Z radością prezentujemy pełny skład Sceny Głównej Festiwalu Regałowisko w Bielawie!
Była to już dwudziesta edycja Regałowiska w Bielawie. Przypomnijmy, że to najstarszy plenerowy festiwal reggae w Polsce. Jak na jubileusz przystało było wyjątkowo! A jak bawili się uczestnicy!? Zobaczcie sami!
Regałowisko to nie tylko muzyka – to także moc innych atrakcji! W tym roku na festiwalowiczów czekają warsztaty tańca dancehall oraz nauka robienia dredów. W namiocie Sound Stage odbędzie się spotkanie autorskie z Damianem Syjonfam, a chwile relaksu zapewni Strefa Gier Planszowych REBEL. Wisienką na torcie będzie salwa jubileuszowa z okazji 20-lecia festiwalu.
Choć to dopiero początek roku już niebawem na rynek trafi pierwsza pula biletów na festiwal muzyki reggae Regałowisko w Bielawie.
Już po raz 19 do Bielawy zjechali się fani muzyki Reggae, a wszystko za sprawą najstarszego w Polsce Festiwalu pod nazwą „Regałowisko”. Tradycją już jest, że impreza ta rozpoczyna się w czwartek koncertem miejskim obok bielawskiego Rynku, na którym mieszkańcy mogą poczuć atmosferę muzycznych klimatów jakie obejrzeć będzie można w piątek i sobotę na terenie Bielawskiego Jeziora. Po raz pierwszy wszyscy mogli publicznie usłyszeć oficjalny hymn festiwalu.
Przejdź do kategorii