Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Na sygnale

Dachowanie na "ósemce"
Dachowanie na "ósemce"

1 października około godziny 10:00 doszło do zdarzenia drogowego na 96 km DK-8. Na wysokości miejscowości Mleczna, podróżująca samochodem marki Nissan w kierunku Kłodzka, straciła panowanie nad pojazdem i dachowała. Na miejscu pracował patrol wrocławskiej drogówki oraz zespół pogotowia ratunkowego który przetransportował poszkodowaną do wrocławskiego szpitala na szczegółowe badania. Przez ponad godzinę, podczas działania służb ruch odbywał się naprzemiennie.

Dzisiaj, 00:04
Zderzenie Land Rovera z Kią
Zderzenie Land Rovera z Kią

28 września po godz. 9:00 na skrzyżowaniu ulic Ząbkowickiej i Cichej w Dzierżoniowie doszło do zdarzenia drogowego. 70–letni mężczyzna jadący Land Roverem, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 39-letniej kierującej samochodem marki Kia, doprowadzając do zderzenia bocznego. Nikt nie doznał poważnych obrażeń, a sprawca został ukarany mandatem karnym.

29.09.2022 14:22
Zderzenie trzech pojazdów w Bielawie
Zderzenie trzech pojazdów w Bielawie

27 września przed godz. 18:00 na skrzyżowaniu ulic Wschodniej i Bohaterów Getta w Bielawie, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Policjanci ustalili, iż sprawcą była 34-letnia kierująca Renault, która nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Opel, prowadzonym przez 63-letnią kobietę. Uderzenie było na tyle duże, że skutkowało uszkodzeniem zaparkowanego pobliżu pojazdu marki Lexus. Na sprawcę nałożono mandat karny.

28.09.2022 12:33
Kolizja w Kamionkach
Kolizja w Kamionkach

26. września po 18:00 w Kamionkach doszło do zdarzenia drogowego. Policjanci ustalili, że 61 letni kierujący samochodem marki Hyundai i 38 letni mężczyzna jadący Mercedesem, w sposób nieprawidłowy wykonali manewr wymijania i doprowadzili do zderzenia bocznego. Nikt nie doznał poważnych obrażeń, a sprawcy zostali pouczeni. Komenda PP w Dzierżoniowie

28.09.2022 12:07
Zderzenie na Piastowskiej w Bielawie
Zderzenie na Piastowskiej w Bielawie

26 września tuż przed godziną 12:00 doszło do zdarzenia drogowego na ul. Piastowskiej w Bielawie. Kierująca samochodem marki Citroen wjechała w tył samochodu dostawczego marki Mercedes, który zatrzymał się przed przejściem. Nikomu nic się nie stało. Kierowcy załatwili kolizję na spisane oświadczenia, bez wzywania policji.

26.09.2022 22:30
Zderzenie Peugeota z Fiatem w Nowiźnie
Zderzenie Peugeota z Fiatem w Nowiźnie

26 września, w Nowiźnie na ulicy Świdnickiej, doszło do zdarzenia drogowego. Policjanci ustalili, iż sprawcą był 34-letni kierowca Peugeota, który nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i doprowadził do zderzenia z pojazdem dostawczym marki Fiat, prowadzonym przez 37-latka. Na sprawcę nałożono mandat karny. Komenda PP w Dzierżoniowie

26.09.2022 22:06
Wypadek na obwodnicy Uciechowa
Wypadek na obwodnicy Uciechowa

25. września około 10:00, w Uciechowie na ulicy Wrocławskiej doszło do zdarzenia drogowego. Jak wynika z wstępnych ustaleń nietrzeźwy  (0,52 promila), 38-letni mężczyzna kierując Volkswagenem, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni, wjechał do rowu i doprowadził do dachowania. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała w postaci złamania ręki prawej oraz urazu bioder doznał pasażer, który został hospitalizowany. Postępowanie prowadzi KPP Dzierżoniów.

25.09.2022 16:51
Zderzenie osobówek na diorowskiej
Zderzenie osobówek na diorowskiej

24 września około godziny 20:00 doszło do zdarzenia drogowego na ul. Diorowskiej w Dzierżoniowie. Według wstępnych ustaleń pracującej na miejscu dzierżoniowskiej drogówki, kierujący samochodem marki Volvo, wymusił pierwszeństwo na prawidłowo poruszającym się kierującym samochodem marki Dacja. Szczęśliwie nikt nie odniósł większych obrażeń.

25.09.2022 15:42
Podpalenie  Audi w Bielawie
Podpalenie Audi w Bielawie

25 września około godziny 5:00 dyżurny stanowiska kierowania PSP w Dzierżoniowie otrzymał zgłoszenie o pożarze auta zaparkowanego, przy ul. Waryńskiego w Bielawie. Na miejsce zostały zadysponowane 3 zastępy straży w tym OSP z Bielawy. Na miejscu zgłoszenie się potwierdziło, również ogień był pod drzwiami sąsiedniego budynku gospodarczego. Samochód spłonął doszczętnie, Dalsze czynności prowadziła policja.

25.09.2022 14:58    1
Wypadnięcie butli z gazem w Bielawie
Wypadnięcie butli z gazem w Bielawie

23 września przed godziną 12:00 do szło do nietypowego zdarzenia drogowego w Bielawie. W pobliżu ronda Władysława Stolarczyka wypadła butla z gazem. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży w tym OSP z Bielawy oraz policja.

25.09.2022 09:49
Wypadek na przejeździe kolejowym w Bielawie
Wypadek na przejeździe kolejowym w Bielawie

23 września około godz. 15 na przejeździe kolejowym w Bielawie przy skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Dzierżoniowskiej doszło do wypadku. Kierująca autem osobowym marki Lexus nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu szynobusowi. Nikomu nic się nie stało. Na miejscu jest policja oraz jednostka PSP Dzierżoniów.

23.09.2022 15:36    1    1
Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty w okolicach Uciechowa
Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty w okolicach Uciechowa

23 września około godz. 12.00 na drodze Dzierżoniów - Łagiewniki przy wjeździe do Uciechowa od strony Kołaczowa doszło do zderzenia auta marki Renault Scenic z motocyklem. Mimo długotrwałej akcji ratunkowej, 39-letni mężczyzna, kierujący motocyklem zmarł. Jak wynika z wstępnych ustaleń kierujący motocyklem marki Suzuki, uderzył w jadący z naprzeciwka samochód marki Renault, którego 79-letni kierowca wykonywał manewr skrętu w lewo. Na miejscu pracowały zastępy PSP Dzierżoniów, dwie karetki pogotowia ratunkowego i policjanci dzierżoniowskiej "drogówki". Utrudnienia na drodze trwały klika godzin. Objazd poprowadzony jest przez Uciechów. Na miejscu prowadzone były czynności procesowe nadzorowane przez prokuratora Prokuratury Rejonowej w Dzierżoniowie, która będzie prowadziła śledztwo, mające na celu wyjaśnienie przyczyn wypadku.

23.09.2022 13:18    3
Reklama