Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Strzelin

TY TEŻ MOŻESZ! Z FUNDACJĄ BIEGAJ DLA ZDROWIA
TY TEŻ MOŻESZ! Z FUNDACJĄ BIEGAJ DLA ZDROWIA

W ramach akcji #TyTeżMożesz! Fundacja „Biegaj dla zdrowia” w niedzielę 17 października na terenie OW Nad stawami niedaleko Wzgórz Strzelińskich już po raz kolejny zorganizowała spacer turystyczny. Wszyscy zainteresowani mogli bezpłatnie skorzystać z trekingowych wózków dla osób z niepełnosprawnościami.

29.10.2021 15:00
CIĘŻARÓWKA WPADŁA DO ROWU (AKTUALIZACJA WIDEO)
CIĘŻARÓWKA WPADŁA DO ROWU (AKTUALIZACJA WIDEO)

5 sierpnia około godziny 10:00 doszło do zdarzenia drogowego w ciągu DK-39 ze Strzelina do Łagiewnik. Kierujący ciężarówką marki Volvo na mokrym łuku drogi, przed wjazdem do Piotrowic, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Naczepa ciężarówki się złożyła i spowodowała uszkodzenie baku paliwa. Na miejscu pracowały zastępy PSP ze Strzelina, OSP Zielenice i Kuropatnik oraz policja. Szczęśliwie nikt nie ucierpiał. Na czas działań służb ruch odbywał się naprzemiennie, którym kierowali strażacy.

05.08.2021 15:55
W PIESZYCACH I STRZELINIE WYBUDUJĄ BUDYNKI TBS
W PIESZYCACH I STRZELINIE WYBUDUJĄ BUDYNKI TBS

W czwartek 29 lipca w Urzędzie Miasta w Pieszycach uroczyście podpisano umowę dotyczącą rozszerzenia działalności dzierżoniowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego na Gminę Pieszyce i Gminę Strzelin.

29.07.2021 16:25
AUTOREJESTROWANIE - NOWY PUNKT W STRZELINIE
AUTOREJESTROWANIE - NOWY PUNKT W STRZELINIE

Chcesz szybko zarejestrować pojazd z kraju i z zagranicy. Dobrze ubezpieczyć samochód? Zapraszamy do nowego punktu auto rejestrowanie mieszczącego się w Strzelinie, przy ul. Ząbkowickiej 42. Szczegóły znajdziesz na stronie internetowej pod adresem autorejestrowanie.pl.

01.07.2021 10:04
UJAWNIONO NIELEGALNE WYROBY AKCYZOWE
UJAWNIONO NIELEGALNE WYROBY AKCYZOWE

22 lipca br. funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Kłodzku wraz z funkcjonariuszami KAS zabezpieczyli wyroby tytoniowe bez polskich znaków akcyzy skarbowej o wartości ponad 150 000 zł.

29.07.2020 16:25
TRAGICZNY WYPADEK PO UDERZENIU W DOM (AKTUALIZACJA WIDEO)
TRAGICZNY WYPADEK PO UDERZENIU W DOM (AKTUALIZACJA WIDEO)

10 grudnia około godziny 14,30 doszło do tragicznego zdarzenia drogowego na DK 39 z Łagiewnik do Strzelina w miejscowości Białobrzezie. 27 letni kierowca prowadzący samochód marki Mercedes na ostrym zakręcie pojechał prosto i po uderzeniu w zamkniętą bramę zatrzymał się na garażu, przy domu nr 17. Kierowca i jego pies zginęli na miejscu. Na miejscu pracowali technicy policyjni pod nadzorem prokuratorskim.

10.12.2018 17:01    6    1
ZAPRASZAMY NA KONCERT WIEDEŃSKI
ZAPRASZAMY NA KONCERT WIEDEŃSKI

Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady.

07.02.2018 12:00    1
Reklama