Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Wiadomości

MKS 9: Dolnośląska Liga Pływacka
MKS 9: Dolnośląska Liga Pływacka
W dniu 30.05.2026 roku we Wrocławiu odbyły się zawody pływackie „Swimmania, Dolnośląska Liga Pływacka” - IV edycja na 50m basenie. W zawodach udział wzięło 514 zawodników z 21 klubów. Nasz Klub reprezentowało troje zawodników, podopiecznych trenera Pawła Juraszka i Macieja Jamuły. 01.06.2026 07:34
JODŁOWNICKIE ZMAGANIA WARCABOWE
JODŁOWNICKIE ZMAGANIA WARCABOWE
Już w najbliższą sobotę „Jodłownickie Zmagania Warcabowe”! Przed nami dzień pełen emocji, integracji i dobrej zabawy 01.06.2026 07:28
KS BALTI: 9 medali w Finale SWIMMANII we Wrocławiu
KS BALTI: 9 medali w Finale SWIMMANII we Wrocławiu
30.05.2026r. na 50-metrowej pływalni we Wrocławiu odbył się FINAŁ SWIMMANII - Dolnośląskiej Ligi Pływackiej. W zawodach udział wzięło 21 klubów, 514 zawodników. Nasz Klub reprezentowało 6 pływaków - podopiecznych trenerów Zuzanny i Jacka Pisarskich: Lila Paraciej, Karolina Stopyra, Filip Wróbel, Wojciech Jazowski, Natasza Paraciej, Dawid Opaliński. 01.06.2026 07:25
Świdnica ma nowych Zasłużonych dla Miasta: Za nami majowa sesja Rady Miejskiej
Świdnica ma nowych Zasłużonych dla Miasta: Za nami majowa sesja Rady Miejskiej
W piątek 29 maja w sali konferencyjnej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej odbyła się XXVI sesja Rady Miejskiej w Świdnicy. Majowe posiedzenie przyniosło zarówno podniosłe, uroczyste momenty takie jak wręczenie tytułów ,,Zasłużony dla Miasta Świdnicy’’, oraz ważne decyzje o charakterze administracyjnym oraz proekologicznym. 01.06.2026 02:13
Absolutorium i wotum zaufania: XXV Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego
Absolutorium i wotum zaufania: XXV Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego
W czwartek, 28 maja odbyła się XXV Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego. Obok strategicznych podsumowań i podjęcia decyzji o wotum zaufania i absolutorium dla Zarządu, radni zdecydowali także o konkretnej pomocy finansowej dla gminy Mieroszów. 30.05.2026 13:04
REPERTUAR Kino MOKiS Bielawa - czerwiec 2026
REPERTUAR Kino MOKiS Bielawa - czerwiec 2026
REPERTUAR Kino MOKiS Bielawa - czerwiec 2026 29.05.2026 11:43
„ODKRĘCAMY DEPRESJĘ”-  TO NIE TYLKO HASŁO. TO WSPÓLNA MISJA MIESZKAŃCÓW NASZEGO REGIONU.
„ODKRĘCAMY DEPRESJĘ”- TO NIE TYLKO HASŁO. TO WSPÓLNA MISJA MIESZKAŃCÓW NASZEGO REGIONU.
W czasach, gdy coraz więcej dzieci i młodzieży zmaga się z samotnością, lękiem, depresją i kryzysami psychicznymi, nie możemy pozostawać obojętni. Każde niewysłuchane wołanie o pomoc może mieć dramatyczne konsekwencje. 29.05.2026 08:34
Promocja Tygodnia w dniach od 26 maja do 1 czerwca 2026 w sklepach Jerzego Gawryckiego
Promocja Tygodnia w dniach od 26 maja do 1 czerwca 2026 w sklepach Jerzego Gawryckiego
Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty w dniach od 26 maja do 1 czerwca 2026 roku w Sklepach Jerzego Gawryckiego. W tym tygodniu przygotowaliśmy dla Was najlepsze produkty w atrakcyjnych cenach: 29.05.2026 08:29
Kolej wraca po 30 latach. Ruszają prace na linii Marciszów – Bolków – Strzegom
Kolej wraca po 30 latach. Ruszają prace na linii Marciszów – Bolków – Strzegom
Rusza rewitalizacja pierwszego odcinka linii kolejowej nr 302. To kolejna inwestycja kolejowa realizowana przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego w ramach autorskiego programu „Dolny Śląsk na dobrych torach”. 29.05.2026 08:17
Radni zdecydowali. Absolutorium dla Burmistrza Pieszyc
Radni zdecydowali. Absolutorium dla Burmistrza Pieszyc
W środę, 27 maja, odbyła się kluczowa sesja Rady Miejskiej w Pieszycach, poświęcona podsumowaniu ubiegłorocznych działań samorządu. Głównym punktem porządku obrad była debata nad raportem o stanie gminy oraz szczegółowa analiza wykonania budżetu. 28.05.2026 21:34
Majowa sesja Rady Miejskiej w Bielawie. Krok w stronę absolutorium
Majowa sesja Rady Miejskiej w Bielawie. Krok w stronę absolutorium
Majowa sesja Rady Miejskiej w Bielawie miała charakter przygotowawczy przed sesją absolutoryjną. Głównym tematem obrad było sprawozdanie śródokresowe oraz analiza realizacji budżetu, co pozwoliło radnym ocenić bieżącą kondycję finansową miasta. 28.05.2026 21:32
Służby w akcji. Ćwiczenia przeciwpożarowe w bielawskiej „Dziesiątce”
Służby w akcji. Ćwiczenia przeciwpożarowe w bielawskiej „Dziesiątce”
We wtorek, 26 maja, na terenie Szkoły Podstawowej nr 10 w Bielawie odbyły się skoordynowane ćwiczenia przeciwpożarowe. W akcji ratunkowej wzięły udział wszystkie kluczowe służby – straż pożarna, policja, straż miejska oraz zespoły ratownictwa medycznego. Głównym celem działań było przetestowanie procedur ewakuacyjnych placówki oraz przećwiczenie sprawnej współpracy i komunikacji między formacjami w warunkach realnego zagrożenia. Próbna ewakuacja uczniów oraz personelu przebiegła sprawnie, bezpiecznie i zgodnie z obowiązującymi instrukcjami. 28.05.2026 21:29
NAJNOWSZE
Komentarze
Reklama