Kolarstwo

W SOBOTĘ BIKE MARATON W POLANICY-ZDROJU

Ziemia Kłodzka to idealny teren treningowy dla kolarzy szosowych i górskich, ze względu na pionową konfigurację dróg, a miasto posiada znakomitą trasę - nazwaną przez kolarzy górskich „Piekielną Pętlą”. 15 września odbędzie się w Polanicy-Zdroju piąta edycja Bike Maratonu.

14.09.2012 13:09    116
DOMINACJA KOLARZY LKS BOXMET DZIERŻONIÓW

Trzy pierwsze miejsca na podium zajęły zawodniczki LKS Atom Boxmet Dzierżoniów podczas Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Szosami Zagłębia" rozgrywanego w Sosnowcu w dniu 9 września 2012 roku.

11.09.2012 17:08    119
ROWEREM NA WIELKĄ SOWĘ

We wrześniowe popołudnia dla tych, którzy kochają rower propozycja nie do odrzucenia. Zaprasza Telewizja Sudecka

06.09.2012 13:12    159
DOROTA PRZĘZAK I NATALIA MIELNIK NA PODIUM

Dorota Przęzak z klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zajęła III miejsce w kategorii juniorek młodszych w wyścigu jazdy indywidualnej na czas podczas finału Pucharu Polski rozgrywanego w Kaliszu w dniach 01-02.09.2012 roku.

05.09.2012 10:14    115
TRZY MEDALE MISTRZOSTW POLSKI DLA ATOMU BOXMET DZIERŻONIÓW

Trzy medale Górskich Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym rozgrywanych w Podgórzynie w dniach 25-26.08.2012 roku padły łupem zawodniczek z klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów.

29.08.2012 22:40    116
 SREBRNA MONIKA BRZEŹNA

Monika Brzeźna-Bentkowska z klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zajęła II miejsce w generalnej klasyfikacji etapowego Górskiego Wałbrzyskiego Wyścigu Kolarskiego, rozgrywanego w okolicach Wałbrzycha w dniach 16-18.08.2012r.

20.08.2012 09:09    135
OBÓZ SPORTOWY KOLARZY UKS CENTRUM NOWA RUDA

Wakacje to czas błogiego lenistwa, jednak nie wszyscy odpoczywają. Mowa jest oczywiście o sportowcach, dla których to okres wytężonych obozów sportowych, dzięki którym ich forma staje się coraz lepsza.

16.08.2012 14:03    130
NAUKA POPRZEZ ZABAWĘ – MIASTECZKO RUCHU DROGOWEGO

Poznaniu przepisów, podstawowych zasad zachowania na drodze, uświadomieniu zagrożeń oraz zabawie będzie służyło budowane w Dzierżoniowie miasteczko ruchu drogowego.

14.08.2012 13:27    144
W PIERWSZEJ DZIESIĄTCE MISTRZOSTW EUROPY

Natalia Mielnik i Karolina Garczyńska z klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zajęły kolejno 9 i 10 miejsce w rywalizacji wyścigu ze startu wspólnego, podczas Mistrzostw Europy w kolarstwie szosowym rozgrywanych w dniach 09-12.08.2012 roku w holenderskiej miejscowości Zeeland.

14.08.2012 09:37    120
KOLARSKIE ZMAGANIA W REGIONIE ZA NAMI

W sobotę w Ostroszowicach odbył się Ogólnopolski Górski Szosowy Wyścig Kolarski o Puchar starosty dzierżoniowskiego Janusza Guzdka. Impreza organizowana była przez powiat, gminę Dzierżoniów oraz klub LKS Atom Boxmet.

09.08.2012 12:08    99
TRZY ZAWODNICZKI LKS ATOM BOXMET W KADRZE POLSKI

Trzy zawodniczki LKS Atom Boxmet Dzierżoniów w składzie: Karolina Garczyńska, Natalia Mielnik oraz Paula Guz są w składzie Kadry Polski na Szosowe Mistrzostwa Europy w kategorii młodzieżowej do 23 lat.

08.08.2012 23:50    103
DOMINACJA KOLARZY LKS ATOM BOXMET

Eryk Kaczor, Dorota Przęzak, Tom Dudzik i Joanna Dubieniecka z klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zwyciężyli w swoich kategoriach wiekowych w wyścigu ze startu wspólnego rozgrywanego 5. sierpnia 2012 r. w Jaczkowie.

08.08.2012 23:33    103