Kolarstwo

MISTRZYNI POLSKI MTB Z WIZYTĄ U BURMISTRZA

Obecny rok był bardzo udany dla naszej najlepszej kolarki górskiej, Aleksandry Podgórskiej. Swoimi osiągnięciami miała okazję w tym tygodniu pochwalić się samorządowcom z Bielawy podczas spotkania w urzędzie miasta.

13.11.2012 15:31    93
UDANY SEZON KOLARZY Z TEAMU LINCOLNA

Łączy ich miejsce pracy i wspólna pasja – kolarstwo górskie. Jeżdżą w teamie trzeci sezon i maja się już czym pochwalić.

06.11.2012 15:30    135
GRAND PRIX MINI CROSS SUDETY 2012 ZA NAMI

W poniedziałek 22.20.2012 roku zakończyła się liga kolarska dla szkół podstawowych „Grand Prix Mini Cross Sudety” składająca się z 3 etapów rozgrywanych w Mościsku, Tuszynie i Dzierżoniowie.

25.10.2012 22:05    100
PAULA GUZ DWUKROTNĄ II WICEMISTRZYNIĄ POLSKI LZS

Paula Guz z klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zdobyła dwa tytuły II Wicemistrza Polski Ludowych Związków sportowych w kolarstwie torowym podczas Mistrzostw Polski LZS rozgrywanych w Pruszkowie w dniach 13-14.10.2012 r.

18.10.2012 13:23    75
DRUŻYNA LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW WICEMISTRZEM POLSKI

W miniony weekend drużyna zawodniczek LKS Atom Boxmet Dzierżoniów w składzie: Paula Guz, Natalia Mielnik, Karolina Garczyńska i Paulina Brzeźna-Bentkowska zdobyła w kategorii elity kobiet Tytuł Wicemistrzyń Polski w jeździe drużynowej na czas, podczas Drużynowych Mistrzostw Polski.

04.10.2012 08:02    116
NOWY OPEL DLA KLUBU KOLARSKIEGO LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW

26 września w świdnickim Centrum TMT odbyła się uroczysta gala, poświęcona podsumowaniu sezonu 2012 Klubu Kolarskiego LKS Atom Boxmet Dzierżoniów.

27.09.2012 12:46    102
PODIUM CZASÓWKI KACZAWSKIEJ DLA ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW

Weronika Laszkiewicz z klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zwyciężyła w kategorii młodziczek w rywalizacji „Czasówki Kaczawskiej” rozrywanej 22 września 2012 roku w Wojcieszowie.

24.09.2012 09:53    110
TOMEK DUDZIK NA PODIUM W NOWYM JORKU

Tomek Dudzik, reprezentant LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zwyciężył w kategorii junior młodszy w wyścigu ulicznym rozgrywanym 16 września 2012 roku w Nowym Jorku.

24.09.2012 09:43    107
BIKE MARATON 2012. ETAP POLANICA-ZDRÓJ

Ponad 700 osób stanęło na starcie Bike Maratonu w Polanicy. W tym uzdrowisku to już 10. edycja zawodów. Idea Bike Maratonu jest prosta, dlatego ma spore grono zwolenników – każdy kto posiada rower i kask może wziąć udział w tej imprezie.

17.09.2012 14:53    119
PODGÓRSKA 6. ZAWODNICZKĄ NA ŚWIECIE

Szwajcarka Andrea Waldis sięgnęła po zwycięstwo w zmaganiach juniorek podczas mistrzostw świata w XCO w Austrii. Na 6. miejscu rywalizację zakończyła jedna z Polek, bielawianka - Aleksandra Podgórska.

17.09.2012 10:53    108
W SOBOTĘ BIKE MARATON W POLANICY-ZDROJU

Ziemia Kłodzka to idealny teren treningowy dla kolarzy szosowych i górskich, ze względu na pionową konfigurację dróg, a miasto posiada znakomitą trasę - nazwaną przez kolarzy górskich „Piekielną Pętlą”. 15 września odbędzie się w Polanicy-Zdroju piąta edycja Bike Maratonu.

14.09.2012 13:09    116
DOMINACJA KOLARZY LKS BOXMET DZIERŻONIÓW

Trzy pierwsze miejsca na podium zajęły zawodniczki LKS Atom Boxmet Dzierżoniów podczas Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Szosami Zagłębia" rozgrywanego w Sosnowcu w dniu 9 września 2012 roku.

11.09.2012 17:08    119