Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama https://michalska.pl

Na sygnale

Przekroczył prędkość o 55 km/h, już wcześniej zatrzymano mu prawko
Przekroczył prędkość o 55 km/h, już wcześniej zatrzymano mu prawko
Okazało się, że kierujący nie posiada uprawnień do kierowania, ponieważ zostały mu zatrzymane na trzy miesiące. Mężczyzna w terenie zabudowanym pędził swoim autem z prędkością 105 km/h. Sprawa zostanie skierowana do sądu, który może ukarać kierującego wysoką grzywną - poinformowała podinspektor Wioletta Martuszewska, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. 31.03.2022 13:03
30-latek jechał 107km/h w terenie zabudowanym w gminie Międzylesie
30-latek jechał 107km/h w terenie zabudowanym w gminie Międzylesie
Przez trzy najbliższe miesiące nie będzie mógł kierować pojazdami 30- letni mężczyzna, którego policjanci zatrzymali do kontroli drogowej na terenie Gminy Międzylesie. Mężczyzna w terenie zabudowanym pędził swoim autem z prędkością 107 km/h. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy oraz nałożyli mandat i punkty karne. - poinformowała Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku, podinspektor Wioletta Martuszewska. 30.03.2022 17:59    3
Kolejny kierowca pod wpływem i bez uprawnień zatrzymany
Kolejny kierowca pod wpływem i bez uprawnień zatrzymany
29 marca około godz. 19:30 w Dzierżoniowie przy ul. Brzegowej, policjanci zatrzymali do kontroli samochód Audi A3. W trakcie czynności okazało się że 31-letni kierujący nie posiada uprawnień a do tego znajduje się w stanie nietrzeźwości. Badanie urządzeniem pomiarowym wykazało 0,7 promila. Czynności w tej sprawie prowadzi KPP w Dzierżoniowie. 30.03.2022 17:30
Nietrzeźwi rodzice opiekowali się dziećmi
Nietrzeźwi rodzice opiekowali się dziećmi
28 marca policjanci powiatu kłodzkiego interweniowali w dwóch mieszkaniach na terenie Nowej Rudy oraz Gminy Kłodzko, gdzie pijani rodzice mieli opiekować się swoimi dziećmi. Nieodpowiedzialni opiekunowie mieli blisko 2 promile alkoholu w organizmie, sprawy tych rodzin zostaną skierowane do sądu, który podejmie stosowne decyzje wobec losu małoletnich i ich rodziców. 29.03.2022 13:35
Motocykliści ujęli pijanego kierowcę
Motocykliści ujęli pijanego kierowcę
26 marca około godz. 12:40 funkcjonariusze dzierżoniowskiej drogówki zostali skierowani przez oficera dyżurnego do miejscowości Oleszna, gdzie według zgłoszenia miał się znajdować ujęty przez świadków nietrzeźwy kierowca. 29.03.2022 11:55
Kierujący golfem trafił „za kratki”, pasażerka do szpitala
Kierujący golfem trafił „za kratki”, pasażerka do szpitala
27 marca około godz. 18:50 oficer dyżurny KPP w Dzierżoniowie odebrał zgłoszenie, że na drodze K-8 w miejscowości Przerzeczyn Zdrój doszło do wypadku drogowego. Kierujący pojazdem VW Golf na kłodzkich numerach rejestracyjnych, najprawdopodobniej przekraczając dozwoloną prędkość, stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i wpadł do przydrożnego rowu. 29.03.2022 08:39
BMW stoczyło się na inny pojazd
BMW stoczyło się na inny pojazd
26 marca około godz. 16:35 w Dzierżoniowie przy ul. Miodowej, na parkingu poza drogą publiczną, doszło do zdarzenia. Jak ustalili policjanci pojazd marki BMW na skutek nieprawidłowego zabezpieczenia, stoczył się na inny, zaparkowany pojazd. Nikt nie odniósł obrażeń. Właściciela BMW pouczono o konsekwencjach prawnych. 28.03.2022 23:03
Zderzenie na rondzie
Zderzenie na rondzie
25 marca około godz. 09:35 w Dzierżoniowie przy ul. Daszyńskiego / Rondzie Węgierskim doszło do kolizji drogowej. Jak ustalili policjanci, 24 – latek, kierujący pojazdem Audi A-6 i nie posiadając wymaganych uprawnień, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 20 – latce kierującej VW Golf i doprowadził do zderzenia pojazdów. Nikt nie odniósł obrażeń, kierujący byli trzeźwi. Sprawca za spowodowanie kolizji i bezpośredniego zagrożenia w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym a za brak wymaganych uprawnień odpowie przed Sądem. 28.03.2022 19:59
Dachowanie Volkswagena na "ósemce"
Dachowanie Volkswagena na "ósemce"
27 marca około godz. 18:50 oficer dyżurny KPP w Dzierżoniowie odebrał zgłoszenie, że na drodze K-8 w miejscowości Przerzeczyn Zdrój doszło do wypadku drogowego. Kierujący pojazdem VW Golf na kłodzkich numerach rejestracyjnych, najprawdopodobniej przekraczając dozwoloną prędkość, stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i wpadł do przydrożnego rowu. Na miejscu pracowali policjanci z dzierżoniowskiej drogówki wspierani przez policjantów z Posterunku Policji w Piławie Górnej. W trakcie czynności ustalono, że 48 letni kierowca golfa ma czynny zakaz kierowania wszystkimi pojazdami mechanicznymi a do tego znajdował się w stanie nietrzeźwości (2 promile). Podróżująca z nim pasażerka na skutek odniesionych obrażeń trafiła do szpitala a on sam do aresztu, gdyż jak się okazało był również poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Będzie też odpowiadał karnie za spowodowanie opisywanego zdarzenia. kom. Anna Mierzejewska KPP Dzierżoniów 27.03.2022 22:34
Auto dachowało do potoku w Gilowie
Auto dachowało do potoku w Gilowie
27 marca około godz. 15:50 w Gilowie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Jak ustalili policjanci ruchu drogowego, kierujący pojazdem Renault Clio mężczyzna lat 67, jadąc w kierunku Niemczy na łuku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do potoku. Kierowca był trzeźwy, nie odniósł obrażeń. Został ukarany mandatem karnym. KPP w Dzierżoniowie kom. Anna Mierzejewska 27.03.2022 21:42
Nietrzeźwi "piraci" zatrzymani na bielawskiej obwodnicy
Nietrzeźwi "piraci" zatrzymani na bielawskiej obwodnicy
27 marca około godziny 13:00 doszło do zdarzenia drogowego koło Myśliszowa. Dwóch nietrzeźwych mężczyzn, którzy poruszali się Fiatem Panda uderzyli w Volkswagena. Sprawcy uciekli, ale podczas jazdy zapalił im się samochód na bielawskiej obwodnicy. Pojazd ugasili inni kierowcy. Po ugaszeniu pojazdu sprawcy chcieli odjechać ale po usłyszeniu sygnałów nadjeżdżającego patrolu policji uciekli. Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży w tym OSP z Bielawy. Funkcjonariusze po krótkim pościgu ujęli sprawców kolizji. Zostały one zakute w kajdanki i przewiezione do miejscowego komisariatu a samochód odjechał na lawecie na policyjny parking. 27.03.2022 15:12    1
Nietrzeźwy wypadł w pole
Nietrzeźwy wypadł w pole
26 marca około godziny 12:30 doszło do zdarzenia drogowego, przy wjeździe do Olesznej. Nietrzeźwy kierujący samochodem marki Volkswagen stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi na pole. Mężczyzna został przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie. Więcej informacji po otrzymaniu komunikatu od oficera prasowego. 27.03.2022 00:49    1
NAJNOWSZE
Komentarze
Reklama