Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dzierżoniowscy policjanci zatrzymali dwie osoby, które posiadały przy sobie narkotyki.

Przestępczością narkotykową zajmują się przede wszystkim policjanci Wydziału Kryminalnego, ale udział w ujawnianiu czynów zabronionych z tej kategorii mają też mundurowi. W miniony wtorek zatrzymano dwie osoby z substancjami odurzającymi.
Dzierżoniowscy policjanci zatrzymali dwie osoby, które posiadały przy sobie narkotyki.

Funkcjonariusze policji z powiatu dzierżoniowskiego 15 czerwca zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki.

Pierwszy wpadł 21 latek, u którego w miejscu zamieszkania, a konkretnie w lodówce, policjanci Wydziału Kryminalnego ujawnili susz roślinny i biały proszek. Wstępne badania narkotestem wykazały, iż była to marihuana i amfetamina.

Drugi z zatrzymanych to 39-letni mężczyzna, który posiadał w odzieży środek odurzający w postaci amfetaminy. Policjanci pełniący służbę patrolową zauważyli
w ustronnym miejscu zaparkowany pojazd, w którym siedziało dwóch mężczyzn. Kierowca i pasażer zaczęli się nerwowo zachowywać na widok umundurowanych funkcjonariuszy i to był powód podjęcia czynności.

Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8, a gdy w grę wchodzi ich znaczna ilość nawet do 12 lat pozbawienia wolności.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama