Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Na sygnale

Nietypowe okoliczności zderzenia na rondzie
Nietypowe okoliczności zderzenia na rondzie
31 maja przed 13:00, w Pieszycach na ulicy Kościuszki doszło do zdarzenia drogowego. Jak ustalili policjanci sprawcą kolizji był 32 letni mężczyzna kierujący samochodem marki Scania, który w sposób nieprawidłowy wykonał manewr cofania i doprowadził do zderzenia z Jeepem, prowadzonym przez 45-latkę. W wyniku tego zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń ciała, a sprawca został ukarany mandatem. 31.05.2022 22:44    1
Zderzenie czołowe na "ósemce"
Zderzenie czołowe na "ósemce"
29 maja po godzinie 15:00 doszło do zdarzenia drogowego na 81 km DK 8. W pobliżu skrzyżowania koło Przystronia zderzyły się czołowo dwa dostawcze busy. Najprawdopodobniej kierująca samochodem marki Volkswagen, jadącym w kierunku Wrocławia zasnęła za kierownicą, zjechała na przeciwległy pas jezdni i uderzyła w pojazd marki Ford. Kierująca Volkswagenem wymagała pomocy medycznej i została przewieziona do szpitala w Ząbkowicach. Na miejscu pracowały zastępy PSP z Dzierżoniowa oraz zastępy OSP z Łagiewnik i Sienic. Ruch na ósemce w miejscu wypadku był zamknięty, ale został poprowadzony objazdem przez pobliski parking. 29.05.2022 18:35
Mercedesem uderzył w drzewo
Mercedesem uderzył w drzewo
28 maja około godziny 14:30 doszło do zdarzenia drogowego na ul. Generała Stefana Grota-Roweckiego w Dzierżoniowie. Kierujący samochodem marki Mercedes uderzył w drzewo. Szczęśliwie nikt nie doznał obrażeń. Na miejscu pracował patrol dzierżoniowskiej drogówki. Najprawdopodobniej do zdarzenia doszło z powodu uszkodzenia układu kierowniczego. Przez około 30 minut ruch na ulicy był zablokowany. 28.05.2022 17:55
Weselny Volkswagen wjechał w słup
Weselny Volkswagen wjechał w słup
28 maja tuż po północy dyżurny stanowiska kierowania PSP w Dzierżoniowie otrzymał zgłoszenie o samochodzie który uderzył w słup w Rościszowie. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się że samochód marki Volkswagen golf uderzył w słup energetyczny. Jedna osoba została poszkodowana i została odwieziona do szpitala. Na miejscu pracowała policja, pogotowie ratunkowe, zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Dzierżoniowa i zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej z Piskorzowa. Droga na czas działań ratunkowych była zablokowana. 28.05.2022 12:34
Zderzenie pojazdów na strefie w Dzierżoniowie
Zderzenie pojazdów na strefie w Dzierżoniowie
Tuż po 13:00 25. maja, w Dzierżoniowie na na ulicy Strefowej, doszło do zdarzenia drogowego. Policjanci ustalili, iż sprawcą był 29-letni kierowca peugeota, który nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i doprowadził do zderzenia z samochodem marki Audi, prowadzonym przez 39-latka. Wobec sprawcy zastosowano postępowanie mandatowe. Komenda PP w Dzierżoniowie 27.05.2022 00:39
Kolejna osoba straciła prawo jazdy na okres 3 miesięcy
Kolejna osoba straciła prawo jazdy na okres 3 miesięcy
Ryzyko utraty prawa jazdy, mandat przekraczający 1000 złotych i 10 pkt karnych nie powstrzymują niektórych od przekraczania dozwolonej prędkości. Taka sytuacja spotkała mieszkańca powiatu kłodzkiego, który w terenie zabudowanym jechał 104 km/h w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h 25.05.2022 14:56
Zderzenie czołowe pod wpływem
Zderzenie czołowe pod wpływem
21 maja około godziny 6:00 doszło do zdarzenia drogowego przy wjeździe do Mniowic od strony estakady koło Sieniawki. Nietrzeźwy obywatel Ukrainy, który kierował samochodem osobowym marki Volkswagen uderzył w dostawczy samochód marki Ford. Na szczęście nikt nie doznał większych obrażeń. Na miejscu pracowała policja, zastęp PSP Dzierżoniów i zastęp OSP Ligota Wielka. 30-letni sprawca kolizji został przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie, a pojazd został zabezpieczony, przez pomoc drogową będącą w dyspozycji policji. Droga była zablokowana przez niecałą godzinę. 21.05.2022 11:14    1
Interwencja straży na Żeromskiego
Interwencja straży na Żeromskiego
20 maja po godzinie 18:00 dyżurny stanowiska kierowania PSP otrzymał zgłoszenie o zadymieniu w jednym z budynków wielorodzinnych przy ul. Żeromskiego w Dzierżoniowie. Po przyjeździe straży pożarnej okazało się że z jednego z mieszkań wydobywa się dym. Strażacy weszli siłą do mieszkania i ewakuowali lokatora na zewnątrz budynku. Okazało się że paliły się plastikowe elementy wyposażenia domowego. Prawdopodobnie doszło do zaprószenia ognia. Na miejscu pracowały dwa zastępy PSP Dzierżoniów, policja i pogotowie ratunkowe. 21.05.2022 11:10
Rozlany olej blokował ruch w Dzierżoniowie
Rozlany olej blokował ruch w Dzierżoniowie
20 maja około godziny 19:45 służby otrzymały wezwanie do plamy oleju na ulicach Dzierżoniowa. Plama rozciągała się ulicami: Świdnicką, Daszyńskiego, Piłsudskiego, Bielawską i Ząbkowicką. Do czasu przybycia zarządcy drogi miejsce rozlania substancji ropopochodnej zabezpieczały trzy zastępy PSP Dzierżoniów oraz Straż Miejska Dzierżoniowa i Policja. 21.05.2022 11:07
Potrącenie rowerzysty w Bielawie
Potrącenie rowerzysty w Bielawie
19. maja przed 9:00, na skrzyżowaniu ulic Żeromskiego i Hotelowej w Bielawie, doszło do zdarzenia drogowego. Jak ustalili policjanci, kierujący samochodem skoda 74 letni mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, 41-letniemu rowerzyście, doprowadzając do zderzenia czołowego. Sprawca został ukarany mandatem. 20.05.2022 00:17
Kolizja trzech pojazdów na "ósemce" w Łagiewnikach
Kolizja trzech pojazdów na "ósemce" w Łagiewnikach
Po 7:00 19. maja, w Łagiewnikach na ulicy Wrocławskiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Policjanci ustalili, iż sprawcą był 59-letni kierowca dafa, który nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i doprowadził do zderzenia z unieruchomionym pojazdem opel, prowadzonym przez 39-latka. Uderzenie było na tyle duże, że skutkowało uszkodzeniem kolejnego pojazdu marki skoda, którego kierowcą był 67-letni mężczyzna. Na sprawcę nałożono mandat karny. 20.05.2022 00:11
Potrącenie pieszej na przejściu w Bielawie
Potrącenie pieszej na przejściu w Bielawie
18. maja około 11:30, na ulicy Dzierżoniowskiej w Bielawie, doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem marki Opel, 39 letni mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa, znajdującej się na oznakowanym przejściu 82 letniej pieszej, doprowadzając do potrącenia. Sprawca został ukarany mandatem w wysokości 2500 zł, oraz otrzymał 10 pkt karnych. 20.05.2022 00:03    1
NAJNOWSZE
Komentarze
Reklama