TO BYŁO POBICIE. ZARZUTY ZABÓJSTWA ZE SZCZEGÓLNYM OKRUCIEŃSTWEM DLA MATKI I JEJ PARTNERA

  • 26.02.2021, 11:44 (aktualizacja 26.02.2021, 12:26)
  • Jarosław Wrona
TO BYŁO POBICIE. ZARZUTY ZABÓJSTWA ZE SZCZEGÓLNYM OKRUCIEŃSTWEM DLA MATKI I JEJ PARTNERA
Zwrot w sprawie śmierci 3 letniej dziewczynki z Kłodzka. 24 lutego Prokurator Rejonowy w Kłodzku poinformował, że jak zeznali podejrzani Lucyna K. i Łukasz B., do zgonu mogło dojść w wyniku polewania dziecka zimną wodą. Wczorajsza sekcja zwłok wykazała, że Hania zmarła w wyniku wielonarządowych obrażeń ciała. Jeszcze wczoraj w późnych godzinach wieczornych w mieszkaniu, gdzie doszło do tragedii, przeprowadzono wizję lokalną z podejrzanymi. Sprawę prowadzi Prokuratura Okręgowa w Świdnicy.

 

Jarosław Wrona

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mig
mig 02.03.2021, 19:30
DOŻYWOCIE DLA OPRAWCÓW W IZOLATKACH I MĘCZARNIACH. Kurator sądowy oraz pracownik socjalny powinien ponieść konsekwencje oraz zakaz wykonywania zawodu.

Pozostałe