ŚCIANA AMBASADORÓW POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO

  • 21.01.2021, 08:44
  • Telewizja Sudecka
ŚCIANA AMBASADORÓW POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO
Dzięki uchwale podjętej w tej kadencji przez Radę Powiatu Dzierżoniowskiego, samorząd ma możliwość przyznawania Tytułu Honorowego „Ambasador Powiatu Dzierżoniowskiego”.

Dla upamiętnienia dotychczas wyróżnionych osób oraz tych, którzy zostaną uhonorowani w przyszłości, przygotowano ścianę Ambasadorów Powiatu Dzierżoniowskiego. Została ona wykonana w budynku Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie w pobliżu wejścia do sali narad Rady Powiatu Dzierżoniowskiego.
Każdy laureat tytułu ambasadora otrzymuje więc nie tylko pamiątkową statuetkę, ale także swoje ważne miejsce w siedzibie Starostwa Powiatowego.

Przypomnijmy, że zaszczytny tytuł nadany może zostać osobom, organizacjom społecznym, stowarzyszeniom, instytucjom oraz innym podmiotom, które w widoczny sposób przyczyniły się do rozwoju i promocji Powiatu Dzierżoniowskiego.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe