W poniedziałek 6 maja podczas uroczystej sesji, która odbyła się w Niemczańskim Ośrodku Kultury oficjalnie zaprzysiężony został i złożył ślubowanie burmistrz Rafał Pawłowski. Przysięgę złożyli również nowi radni.
Telewizja Sudecka
06.05.2024 18:24
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze