PiS O STRAJKU KOBIET W DZIERŻONIOWIE I UDZIALE W NIM SAMORZĄDOWCÓW

  • 03.12.2020, 15:23 (aktualizacja 03.12.2020, 15:29)
  • Telewizja Sudecka
PiS O STRAJKU KOBIET W DZIERŻONIOWIE I UDZIALE W NIM SAMORZĄDOWCÓW
Prawo i Sprawiedliwość wydało oświadczenie dotyczące Strajku Kobiet w Dzierżoniowie. Działacze partii zaznaczają, że protesty są nielegalne i mogą być źródłem zagrożenia epidemicznego, a na dezaprobatę zasługuję fakt, że twarzą nielegalnego zgromadzenia był burmistrz Dzierżoniowa oraz niektórzy radni miejscy.

             

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marcin X
Marcin X 08.12.2020, 05:11
Jakie przekleństwa jakie burdy nic tu nie słyszałem na filmiku co za bujda to znicza już nie wolno postawić serio??
Grzegorz
Grzegorz 07.12.2020, 00:27
To co mają do powiedzenia radni PIS nie ma większego znaczenia. Wstydzić się za nich nie będę. To "ICH" sprawa w czym tkwią. Nigdy nie podziwiałem ludzi, którzy nie mieli własnego zdania tylko przekazywali zdanie innych. Ryszard Borek????? Kiedyś miałem do Pana szacunek, teraz nie za bardzo.....
dzierzoniowianin
dzierzoniowianin 03.12.2020, 22:40
Brawo radni PiS z Dzierzoniowa, nareszcie normalna reakcja na barbarzyństwo i chuligaństwo Wstyd Kucharski, ze POpierasz te burdy, przekleństwa i wyzwiska .Czyli taka kulturę reprezentujesz jak na tych Spacerach ?Okłamałeś dzierzoniowian w kampanii wyborczej kryjąc się pod Nowoczesny Dzierzoniów jako bezpartyjny. A teraz wyszło z ciebie to ze jesteś POwskim aparatczykiem i realizujesz program totalnej oPOzycji,której jedynym hasłem jest obalenie rządu Kłamcom mówimy NIE
Gość
Gość 03.12.2020, 16:39
W imieniu jakiego narodu się wypowiadasz?
I czyim aparatczykiem jesteś? Kryjący się za gwiazdkami.
Weronika
Weronika 03.12.2020, 16:21
Burdy i awantury.... co za absurd. Mam znajomego ktory sam ,, kreuje swoja rzeczywistość,, - ale to jeszcze mozna leczyc 😁
Pol
Pol 03.12.2020, 16:21
Pis to jedyna zaraza ktora trawi Polske
Gość
Gość 03.12.2020, 18:04
A Ty jaką zarazę reprezentujesz ?
***** ***
***** *** 03.12.2020, 15:42
Naród oświadcza aparatczykom z PiS-u: spiesznie umykajcie.

Pozostałe