Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Półkolonie letnie z OSiR-em Dzierżoniów

Burmistrz Dzierżoniowa oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zapraszają do udziału w Półkoloniach Letnich z OSiR-em Dzierżoniów. Oferta skierowana jest dla dzieci w wieku 7-12 lat. Zapisy już ruszyły i potrwają do 8 lipca 2023 r.
Półkolonie letnie z OSiR-em Dzierżoniów

Półkolonie będą się odbywały w dwóch terminach w godz.: 7:30-15:00:

I turnus: 29.07-2.08.2024 r.

II turnus: 5-9.08.2024 r.

W programie m.in. wycieczka do parku trampolin, wyjazd do zamku/twierdzy połączony z ogniskiem, kino, basen, gry i zabawy**.

 Koszt:

650 zł - dla dzieci z Dzierżoniowa*

750 zł - dla dzieci spoza Dzierżoniowa*

*cena zawiera wyżywienie (śniadanie + obiad), przejazdy, bilety wstępu oraz opiekę wychowawcy

**program podany na plakacie jest przykładowy i może ulec zmianie

Szczegółowe informacje oraz zapisy do 8.07.2024r. pod numerem tel.: 74 645 05 41 wew. 384 lub e-mail: [email protected]

Półkolonie są współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama