MURAL ELENI W BIELAWIE PRAWIE GOTOWY

  • 24.10.2020, 08:31
  • Telewizja Sudecka
MURAL ELENI W BIELAWIE PRAWIE GOTOWY
W pobliżu budynku Ośrodka Pomocy Społecznej w Bielawie powstaje skwer im. Eleni. W jego ramach planuje się m.in. montaż ławeczki z postacią wokalistki, a na 2 ścianach pobliskiego budynku wielorodzinnego powstał mural, także z wizerunkiem bielawskiej Gwiazdy.

Obraz został wykonany przez warszawską pracownię artystyczną IDEAMO, specjalizującą się w wielkoformatowych malowidłach ściennych.

Aby zabezpieczyć to dzieło przed aktami wandalizmu, w kolejnym tygodniu zostaną wykonane jeszcze: powłoka anty-grafitowa, oświetlenie oraz monitoring.

Przypomnę, że jeśli sytuacja epidemiczna na pozwoli, to uroczyste otwarcie skweru powinno nastąpić w pierwszej połowie listopada br. podczas finałowych rozstrzygnięć II Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenek Eleni.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
?
? 25.10.2020, 18:36
Dlaczego aż z Warszawy? Ile to kosztowało? Mamy na naszym terenie artystów specjalizujących się w tego typu dziełach, wystarczy przejść się po Dzierżoniowie i zapytać o twórcę... Koszt tego zapewne byłby połowę mniejszy, a i wsparcie dla lokalnych artystów
widz
widz 26.10.2020, 10:30
To trzeba było wystartować w przetargu na to zadanie a nie teraz biadolić, że nie ma zlecenia.
B
B 27.10.2020, 09:38
A był?
Wiola z Łodzi
Wiola z Łodzi 24.10.2020, 16:45
Bardzo się cieszę, że w końcu ktoś docenił kochaną ELENI za wszystko dobro które czyni, brawo i dziękuję

Pozostałe