Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

KONCERT HABAKUK W BIELAWIE

W piątek 7 sierpnia w bielawskim Teatrze Robotniczym odbył się jubileuszowy koncert zespołu Habakuk z okazji ich 30-lecia na scenie. Zachęcamy do oglądania transmisji online z wydarzenia.
KONCERT HABAKUK W BIELAWIE

22 edycja Festiwalu Regałowisko została przeniesiona na rok 2021… Ale to nie znaczy, że rok 2020 obejdzie się bez nas! Tym bardziej, że jest to rok bardzo wyjątkowego jubileuszu – zespół Habakuk obchodzi 30-lecie swojej działalności artystycznej! Takiej rocznicy zdecydowanie nie można pozwolić przejść bez echa.

Marzyliśmy, aby móc świętować te wyjątkowe urodziny wspólnie, na dużej scenie Regałowiska – niestety w związku z pandemią nie będzie nam to dane. Wykorzystajmy więc technologiczne możliwości, jakie daje nam XXI wiek i złóżmy zespołowi życzenia z naszych własnych domów.

 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama