Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biznes

M-CAMP PREZENTUJE NAJNOWSZE KAMPERY!
M-CAMP PREZENTUJE NAJNOWSZE KAMPERY!

Mimo, że zaplanowane już dawno targi dla miłośników kamperów ze względu na pandemię koronawirusa zostały odwołane, to dzierżoniowska firma M-Camp specjalizująca się w sprzedaży i wynajmie tych turystycznych samochodów wychodzi ze specjalną oferta dla wszystkich miłośników. Do najbliższej niedzieli, czyli 25 października na terenie Agroturystyki FORTECA w Uciechowie czeka kilkanaście nowych wyjątkowych kamperów.

20.10.2020 11:18
HALLOWEEN PARTY W HOTELU MIODOWYM W DZIERŻONIOWIE
HALLOWEEN PARTY W HOTELU MIODOWYM W DZIERŻONIOWIE

Szukasz pomysłu na Halloween Party zapraszamy do Hotelu Miodowego w Dzierżoniowie przy ul. Cichej 4. Już w sobotę 31 października wraz z DJ Piątkiem rozkręcimy niesamowitą zabawę. W cenie 100 zł od osoby i 180 od pary zapewniamy dania ciepłe, zimną płytę, soki, wodę, kawę i herbatę oraz 0,5 litra na parę. Zabawa od godz. 20.00 do 3 nad ranem. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 884 134 375 lub droga mailową [email protected]

01.10.2020 22:35
WŁOSKIE KLIMATY W RESTAURACJI KAMELEON W BIELAWIE
WŁOSKIE KLIMATY W RESTAURACJI KAMELEON W BIELAWIE

Jeśli szukają Państwo wyjątkowych włoskich smaków oraz pizzy przygotowanej przez prawdziwego włoskiego pizzermana zapraszamy do restauracji Kameleon w Bielawie.

26.09.2020 16:27
ZOSTAŃ WŁAŚCICIELEM PAŁACU U PODNÓŻA MALOWNICZYCH GÓR SOWICH
ZOSTAŃ WŁAŚCICIELEM PAŁACU U PODNÓŻA MALOWNICZYCH GÓR SOWICH

Zarząd Powiatu Dzierżoniowskiego oferuje do sprzedaży szesnastowieczny pałac wraz z otaczającym go terenem o łącznej powierzchni ponad półtora hektara oraz pozostałymi zabudowaniami. Obiekt znajduje się w samym centrum Bielawy i jest pięknie położony w sąsiedztwie parku miejskiego.

28.08.2020 10:18
ODWOŁANA PREZENTACJA W ZAKŁADZIE OPTYCZNYM "BREJNAK"
ODWOŁANA PREZENTACJA W ZAKŁADZIE OPTYCZNYM "BREJNAK"

Informujemy, że planowana prezentacja w Zakładzie Optycznym "Brejnak" z przyczyn niezależnych od organizatora została przełożona na inny termin. O nowym terminie z pewnością wszystkich Państwa poinformujemy z dużym wyprzedzeniem. Przepraszamy za zmiany i do zobaczenia w innym terminie.

11.08.2020 12:40
VILLAM - PERŁA BIELAWY I GÓR SOWICH
VILLAM - PERŁA BIELAWY I GÓR SOWICH

Po trzech latach od rozpoczęcia remontu ten wyjątkowy obiekt stał się perłą całego regionu. Dzięki determinacji właścicieli i zaangażowaniu wielu specjalistów już niebawem Villam przyjmie pierwszych gości. Obiekt ten znajduje się w Bielawie przy ul. Korczaka.

05.08.2020 09:59    3    5
PRACA - SPECJALISTA D/S KADR I PŁAC
PRACA - SPECJALISTA D/S KADR I PŁAC

Biuro Rachunkowe ABAK Sp.J. z siedzibą w Dzierżoniowie zatrudni do działu kadr pracownika z doświadczeniem. Niezbędna jest znajomość Kodeksu Pracy i spraw ZUS z umiejętnością obsługi programu Płatnik. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres [email protected] wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla celów prowadzonej rekrutacji. Osoby chcące otrzymać dodatkowe informacje w przedmiotowym zakresie proszone są o kontakt telefoniczny w godzinach od 9.00 do 15.00 pod numerami telefonów 501293660 lub 513219265.

04.08.2020 17:40
MAKULATURA – MIEJSCE O ZAPACHU KAWY
MAKULATURA – MIEJSCE O ZAPACHU KAWY

Jedyna w swoim rodzaju kawiarnia. Usytuowana w centrum Dzierżoniowa przy ulicy Piłsudskiego 9.  Do filiżanki aromatycznej kawy Etno Caffe i kawałka znakomitego domowego ciasta możecie dobrać lekturę z naprawdę ciekawego i nietuzinkowego księgozbioru. W towarzystwie najlepszej kawy i ciekawej książki łatwo zgłodnieć, dlatego mamy dla Was świeże sałatki, bajgle, panini, wyjątkowe desery oraz świeżo wyciskane soki.  Piękne wydane książki znajdą tu także najmłodsi czytelnicy, dla których został wygospodarowany specjalny kącik, a na deser nasi najmłodsi mogą skosztować przepyszne lody.  W sezonie letnim z kubkiem aromatycznej kawy i lekturą zapraszamy do letniego ogródka.

31.07.2020 21:34
CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ ZAPRASZA!
CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ ZAPRASZA!

Centrum Edukacji Zawodowej w Dzierżoniowie zaprasza Wszystkich.

30.07.2020 13:08
ZYGMUNTÓWKA - MIEJSCE STWORZONE Z PASJI DO GÓR
ZYGMUNTÓWKA - MIEJSCE STWORZONE Z PASJI DO GÓR

Zygmuntówka to niezwykłe schronisko stworzone z pasji do gór. Kto z Was zna to miejsce? Zachęcamy do oglądania i udostępniania!

29.07.2020 14:04    3
GLASS OPTYK W ŚWIDNICY
GLASS OPTYK W ŚWIDNICY

Zapraszamy do Salonu Optycznego GLASS w Świdnicy! Wykonujemy precyzyjny skan oka w technologii 3D za pomocą DNEye PRO. Dobieramy soczewki kontaktowe u pacjentów w prawie każdym wieku. Posiadamy ogromny wybór opraw okularowych znanych marek i projektantów, a w podjęciu najlepszej decyzji pomagają nasze stylistki opraw okularowych.

17.07.2020 21:38
W BIELAWIE POWSTAŁA WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW ELEKTRYCZNYCH
W BIELAWIE POWSTAŁA WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW ELEKTRYCZNYCH

W Bielawie od tego lata rozpoczęła działalność wypożyczalnia rowerów elektrycznych. Do dyspozycji turystów są najnowocześniejsze rowery marki Scott. Dzięki temu, że siedziba wypożyczalni znajduje się przy ul Wysokiej obok Jeziora Bielawskiego łatwo bezpośrednio stąd dojechać na najpiękniejsze trasy w Górach Sowich.

07.07.2020 19:40    1
Reklama