Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biznes

OUTLET DOMINO DZIERŻONIÓW
OUTLET DOMINO DZIERŻONIÓW

Salon Łazienek, drzwi i podłóg Domino w Dzierżoniowie przy ul. Rzeźniczej 4 zaprasza do swojego OUTLET-u – ponad 600 m2 niezwykłych okazji, końcówek serii w cenach, które mogą zaskoczyć nawet najbardziej oszczędnych Klientów. Przyjdź i przekonaj się sam! Salon Domino, Dzierżoniów, ul. Rzeźnicza 4.

13.04.2021 19:35
NIE MIAŁ RACJI POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO
NIE MIAŁ RACJI POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO

Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego we Wrocławiu podważył decyzję Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Dzierżoniowie, który nie zezwolił na odbiór nowo wybudowanego budynku deweloperskiego w Bielawie. O sprawie zrobiło się głośno po naszym materiale telewizyjnym.

09.04.2021 15:31    2
AUTO KOMPLEKS W PIESZYCACH ZAPRASZA
AUTO KOMPLEKS W PIESZYCACH ZAPRASZA

Auto kompleks zaprasza do swojego warsztatu mieszczącego się w Pieszycach przy ul. Dworcowej Górnej 1c

02.04.2021 11:30    1
WILLA KONRAD W NOWEJ RUDZIE MA NOWEGO WŁAŚCICIELA
WILLA KONRAD W NOWEJ RUDZIE MA NOWEGO WŁAŚCICIELA

Willa Konrad w Nowej Rudzie wybudowana w 1889 roku przez radcę miejskiego Carla Conrada współwłaściciela Zakładów Litograficznych po wielu latach ma w końcu nowego właściciela. Jest duża szansa na to, że obiekt ten w najbliższych latach zostanie zrewitalizowany.

26.03.2021 18:32    6
ŚWIĘTA WIELKANOCNE PEŁNE SMAKÓW OD GAWRYCKIEGO
ŚWIĘTA WIELKANOCNE PEŁNE SMAKÓW OD GAWRYCKIEGO

Tegoroczne święta Wielkanocne będą dla na wszystkich bardzo szczególe. Ta wyjątkowa sytuacja sprawia, że musimy jeszcze bardziej zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo swoje i najbliższych, dlatego aby skrócić kolejki wprowadziliśmy możliwość składania zamówień telefonicznych. Szczegóły znajdą Państw na naszym profilu facebookowym. Dziękujemy za zaufanie jakim Państwo nas obdarzacie już od tylu lat. Szczególne podziękowania kierujemy również do naszych pracowników, którzy nieustannie każdego dnia dbają o zadowolenie klientów. Wszystkim Państwu życzymy radosnych świąt pełnych wyjątkowych smaków.

26.03.2021 09:33
CO DALEJ Z WYCIĄGIEM NA WIELKĄ SOWĘ?
CO DALEJ Z WYCIĄGIEM NA WIELKĄ SOWĘ?

Na tę inwestycję czekało wielu miłośników zimowego szusowania. Mowa o wyciągu na Wielką Sowę. Niestety po kilku latach starania się o wszystkie pozwolenia umożliwiające rozpoczęcie inwestycji przedsiębiorca zdecydował o zmianie swoich planów.

25.03.2021 07:01    2
TRADYCYJNE WYROBY NA ŚWIĘTA - JERZY GAWRYCKI
TRADYCYJNE WYROBY NA ŚWIĘTA - JERZY GAWRYCKI

Za mi się obejrzymy Wielkanoc będzie za pasem i zaczniemy świąteczne przygotowania. Po obowiązkowych wielkich porządkach przyjdzie czas na kuchenne prace. Wiadomo, na stole nie może zabraknąć jajek, mazurków i bab wielkanocnych, ale równie ważne są różne mięsiwa i biała kiełbasa. Dzięki temu, że już od 30 lat w Bielawie istnieje Zakład Przetwórstwa Mięsnego Jerzego Gawryckiego wszyscy mieszkańcy w regionie mają duży wybór wyjątkowych produktów.

23.03.2021 09:42
NOWY PORTAL POMOŻE WYPROMOWAĆ OFERTĘ TURYSTYCZNĄ DOLNEGO ŚLĄSKA
NOWY PORTAL POMOŻE WYPROMOWAĆ OFERTĘ TURYSTYCZNĄ DOLNEGO ŚLĄSKA

Oferta turystyczna Dolnego Śląska jest niezwykle bogata. Można znaleźć tutaj malownicze góry, piękne jeziora czy zabytkowe miasta. Odwiedzający nie będą się nudzić niezależnie od tego, czy przyjadą na weekendową wycieczkę, czy też dwutygodniowy urlop. Od teraz jednak odkrywanie walorów Dolnego Śląska stało się prostsze, niż kiedykolwiek. Wystarczy wejść na portal www.dolnyslask.travel.pl.

08.03.2021 21:31    1
NOWE POŻYCZKI DLA BRANŻY TURYSTYCZNEJ
NOWE POŻYCZKI DLA BRANŻY TURYSTYCZNEJ

Dolnośląski Pakiet Gospodarczy od niemal roku daje oparcie przedsiębiorcom cierpiącym z powodu pandemii koronawirusa. Oferowane przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego wsparcie uzupełnia rządowe tarcze finansowe i na bieżąco jest modyfikowane, aby odpowiadać na potrzeby i oczekiwania firm. Przedsiębiorcy z branży turystycznej mogą skorzystać z nowej pożyczki płynnościowej.

08.03.2021 17:56
SAMOCHODOWY SALON MARZEŃ W ŚWIDNICY
SAMOCHODOWY SALON MARZEŃ W ŚWIDNICY

O takich samochodach można jedynie pomarzyć. Dzięki otwarciu wyjątkowego salonu w Świdnicy wszyscy zainteresowani mogą obejrzeć modele kultowych światowych marek. Na taki pomysł wpadł Tomasz Kwiędacz, który niedawno na licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytował kolejny wyjątkowy samochód - Ferrari F430 F1.

05.03.2021 12:13    4
KILLDENT  - ZABIJAMY UŚMIECHAMI!
KILLDENT - ZABIJAMY UŚMIECHAMI!

Killdent zaprasza!

04.03.2021 21:49    1
W BIELAWIE WYBUDOWANE ZOSTANIE OSIEDLE WILLOWE
W BIELAWIE WYBUDOWANE ZOSTANIE OSIEDLE WILLOWE

Bielawa staje się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem do zamieszkania. Już niebawem przy ulicy Willowej rozpocznie się proces inwestycyjny prowadzący do powstania kolejnego osiedla mieszkaniowego. W jego ramach powstaną 24 lokale z działkami do wyłącznego użytkowania.

03.03.2021 20:02    3
Reklama