Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama https://michalska.pl

Gospodarka

Bezpłatne szkolenia na wózki widłowe
Bezpłatne szkolenia na wózki widłowe
Centrum Edukacji Zawodowej w Dzierżoniowie zaprasza na bezpłatne szkolenia z zakresu obsługi wózków widłowych. 26.06.2022 15:03
Konsultacje społeczne w sprawie budowy Instalacji Odzysku Zielonej Energii w Bielawie
Konsultacje społeczne w sprawie budowy Instalacji Odzysku Zielonej Energii w Bielawie
Bielawie odbyły się konsultacje społeczne w sprawie budowy Instalacji Odzysku Zielonej Energii w Bielawie. 17.06.2022 08:17    2
Przedszkole w Dobrocinie po rewitalizacji
Przedszkole w Dobrocinie po rewitalizacji
W środę 8 czerwca w Dobrocinie w Gminie Dzierżoniów w obecności zaproszonych gości uroczyście otwarto Przedszkole Publiczne, które dzięki pozyskanym środkom zewnętrznym przeszło totalna metamorfozę. 08.06.2022 19:14
Ponad 10 mln zł na remont drogi w Piławie Górnej
Ponad 10 mln zł na remont drogi w Piławie Górnej
Ponad 10 milionów złotych to kwota dofinansowania jakie pozyskało Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie na remont ulicy Piastowskiej w Piławie Górnej. 06.06.2022 19:14    3    1
Blisko 10.000.000 zł dotacji na budowę demonstracyjnej hali wielofunkcyjnej w Gminie Bielawa
Blisko 10.000.000 zł dotacji na budowę demonstracyjnej hali wielofunkcyjnej w Gminie Bielawa
30 maja 2022 r. opublikowane zostały wyniki II edycji Rządowego Programu pn. Polski Ład. Okazało się, że wniosek Gminy Bielawa dotyczący budowy Centrum Turystyki Aktywnej, uzyskał wsparcie kwotą aż 9.900.000 zł. 04.06.2022 12:00    2    2
Wielkie otwarcie placu zabaw Nivea i odkrytego basenu w Nowej Rudzie
Wielkie otwarcie placu zabaw Nivea i odkrytego basenu w Nowej Rudzie
Dzień Dziecka w Nowej Rudzie obfitował w wiele wyjątkowych wydarzeń. Tego to właśnie dnia oficjalnie otwarty został wyjątkowy plac zabaw Nivea, który został wygrany w konkursie. 01.06.2022 15:44
Za nami majowe posiedzenie Rady Powiatu Dzierżoniowskiego
Za nami majowe posiedzenie Rady Powiatu Dzierżoniowskiego
We wtorek 31 maja w sali narad Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie przy ul. Świdnickiej odbyła się sesja Rady Powiatu. W części uroczystej przewodniczący rady oraz starosta wręczyli gratulacje dla Sportowego Klubu Piłkarskiego Bielawianka z tytułu awansu do I Ligi Kobiet. 01.06.2022 14:10
Zakończył się III etap przebudowy ul. Kopernika w Pieszycach
Zakończył się III etap przebudowy ul. Kopernika w Pieszycach
Zakończył się III etap przebudowy ul. Kopernika w Pieszycach. Po wielu miesiącach uciążliwości mieszkańcy w końcu mogą korzystać z kolejnego wyremontowanego odcinka drogi. 01.06.2022 13:29
Nowa odsłona Hotelu i Browaru Jedlinka w Jedlinie Zdroju
Nowa odsłona Hotelu i Browaru Jedlinka w Jedlinie Zdroju
W piątek 27 maja w Hotelu Jedlinka zaproszeni goście mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wieczorze połączonym z prezentacją mrożonego piwa, regionalnego wina oraz nową odsłoną restauracji hotelowej po rewitalizacji. 29.05.2022 11:19
Wał Szwedzki – jak bardzo zmieni się staromiejskie centrum?
Wał Szwedzki – jak bardzo zmieni się staromiejskie centrum?
Trwają prace budowlane przy rewitalizacji Wału Szwedzkiego w Dzierżoniowie. Wzniesiony w 1633 roku wał znajduje się w południowej części murów obronnych miasta. Już niebawem będzie można korzystać z jego uroków, ponieważ rozpościera się z niego przepiękny widok na mury obronne, stare miasto oraz góry. 26.05.2022 21:08
W Chocieszowie w gm. Szczytna wręczono promesy gminom subregionu wałbrzyskiego
W Chocieszowie w gm. Szczytna wręczono promesy gminom subregionu wałbrzyskiego
Ponad 2,5 miliona złotych otrzymały rąk wicemarszałka Grzegorza Macko dolnośląskie gminy z subregionu wałbrzyskiego. Dotacje w postaci promes pochodziły z programów realizowanych przez samorząd województwa: Odnowa Dolnośląskiej Wsi, Dolnośląski Fundusz Pomocy Rozwojowej oraz programu dotacji na bieżące utrzymanie urządzeń melioracyjnych. 25.05.2022 18:07
Za nami VIII Dolnośląski Kongres Samorządowy
Za nami VIII Dolnośląski Kongres Samorządowy
„Samorząd. Teraźniejszość - Przyszłość” to główne hasło Dolnośląskiego Kongresu Samorządowego, który odbył się w czwartek 19 maja we Wrocławiu. Wydarzenie, organizowane już tradycyjnie przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego, zgromadziło liczne grono przedstawicieli samorządów, administracji rządowej, naukowców, przedsiębiorców, ekspertów i dziennikarzy. W sumie w Kongresie wzięło udział ponad pół tysiąca uczestników. 24.05.2022 16:00
NAJNOWSZE
Komentarze
Reklama