Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Na sygnale

Zderzenie Mercedesa z Volkswagenem w Bielawie
Zderzenie Mercedesa z Volkswagenem w Bielawie

19 czerwca przed godziną 21:00 doszło do zdarzenia drogowego w Bielawie. Na ul. Dzierżoniowskiej przed przejściem dla pieszych doszło do zderzenia samochodu marki Mercedes z Volkswagenem. Szczęśliwie nikt nie doznał obrażeń. Utrudnienia w ruchu trwały 20 minut. Na miejscu pracowała dzierżoniowska drogówka.

21.06.2022 12:22
Zderzenie Skody z Audi w Łagiewnikach
Zderzenie Skody z Audi w Łagiewnikach

19 czerwca około godziny 12:00 doszło do zdarzenia drogowego na wysokości szkoły w Łagiewnikach. Według wstępnych ustaleń kierujący samochodem marki Skoda z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z samochodem marki Audi. Na miejscu pracowały zastępy PSP z Dzierżoniowa OSP z Sienic i Łagiewnik, policja i zespół ratownictwa medycznego. Szczęśliwie nikt nie doznał większych obrażeń. Ruch w miejscu zdarzenia odbywał się naprzemiennie, przez około godzinę którym kierowali strażacy.

19.06.2022 22:01
Mazda uderzyła w budynek
Mazda uderzyła w budynek

18 czerwca po godzinie 16:00 doszło do zdarzenia drogowego na ul. Głównej 121 w Piławie Dolnej. Kierowca samochodu marki Mazda stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi, uderzył w płot i zakończył jazdę na budynku gospodarczym. Na miejscu pracowała policja, pogotowie ratunkowe oraz zastępy PSP Dzierżoniów i OSP Piława Dolna. Według wstępnych ustaleń kierowca, nie odniósł większych obrażeń. Przez około 30 minut ruch odbywał się z utrudnieniami.

18.06.2022 23:52
Kumulacja kierowcy BMW
Kumulacja kierowcy BMW

16 czerwca doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Ostroszowice. Sprawca miał 2,49 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, zabrane prawo jazdy, a na dodatek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości!

17.06.2022 16:31
Dzierżoniowscy policjanci ustalili sprawcę zniszczenia witryny salonu kosmetycznego
Dzierżoniowscy policjanci ustalili sprawcę zniszczenia witryny salonu kosmetycznego

Kryminalni Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie zatrzymali mężczyznę, który dokonał zniszczenia mienia, poprzez wybicie szyby w salonie kosmetycznym. Osoba przyznała się do popełnienia czynu.

17.06.2022 07:46
Dzierżoniowscy policjanci zatrzymali dwie osoby, które posiadały przy sobie narkotyki.
Dzierżoniowscy policjanci zatrzymali dwie osoby, które posiadały przy sobie narkotyki.

Przestępczością narkotykową zajmują się przede wszystkim policjanci Wydziału Kryminalnego, ale udział w ujawnianiu czynów zabronionych z tej kategorii mają też mundurowi. W miniony wtorek zatrzymano dwie osoby z substancjami odurzającymi.

17.06.2022 07:43
Pożar mieszkania w Bielawie
Pożar mieszkania w Bielawie

16 czerwca, około godz. 17:00 dyżurny stanowiska kierowania PSP w Dzierżoniowie otrzymał zgłoszenie o pożarze mieszkania w Bielawie. Na miejsce zostały zadysponowane trzy zastępy PSP Dzierżoniów oraz zastępy OSP Bielawa i OSP Ostroszowice, a także policja i pogotowie ratunkowe. Na miejscu okazało się że ogień opanowali sąsiedzi i lokatorkę mieszkania ewakuowali na zewnątrz.

16.06.2022 23:12    1
Zderzenie z ciągnikiem na "ósemce"
Zderzenie z ciągnikiem na "ósemce"

14 czerwca około godziny 8:00 doszło do zdarzenia drogowego na DK-8 przy stacji paliw w Łagiewnikach. Zderzył się samochód osobowy marki Audi z ciągnikiem rolniczym. Szczęśliwie nikt nie doznał obrażeń. Na miejscu pracował patrol dzierżoniowskiej drogówki. Według wstępnych ustaleń do zdarzenia doszło na wskutek awarii układu kierowniczego w ciągniku rolniczym, który po tym wjechał w przejeżdżający samochód.

14.06.2022 12:25
Wpadł do rowu koło Ratajna
Wpadł do rowu koło Ratajna

13 czerwca około godziny 14:40 doszło do zdarzenia drogowego na drodze wojewódzkiej 382 z Łagiewnik do Dzierżoniowa. Powyżej Ratajna kierujący samochodem marki Ford, najprawdopodobniej omijając przeszkodę na drodze stracił panowanie nad pojazdem wpadł do rowu. Szczęśliwie kierowca nie doznał większych obrażeń. Na miejscu pracował wóz operacyjny PSP z Dzierżoniowa. Występowały niewielkie utrudnienia w ruchu na czas załadunku uszkodzonego pojazdu na lawetę.

13.06.2022 18:16
Najechanie w Dzierżoniowie
Najechanie w Dzierżoniowie

13 czerwca przed godziną 8:00 doszło do zdarzenia drogowego na ul. Kopernika w Dzierżoniowie. W kolumnę pojazdów stojących przed przejściem wjechał kierujący samochodem marki Opel. Uderzony został samochód dostawczy marki Kia który, uderzył w poprzedzający samochód marki Volkswagen. Szczęśliwie nikt nie doznał obrażeń. Na miejscu pracowała dzierżoniowska drogówka.

13.06.2022 17:58
Pod wpływem wjechał w płot
Pod wpływem wjechał w płot

W dniu 11 czerwca około godz. 3:40, w Ostroszowicach na ulicy Polnej doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem ford – 43 letni mężczyzna, będąc pod wpływem alkoholu (1,02 mg/l), nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie. Czynności w tej sprawie prowadzi KP w Bielawie.

13.06.2022 17:49
Śmiertelny wypadek na drodze do Kołaczowa
Śmiertelny wypadek na drodze do Kołaczowa

13 czerwca około godziny 11:00 na drodze wojewódzkiej 384 z Dzierżoniowa do Łagiewnik, doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Skoda z ciężarowym marki Renault. Na miejscu pracowały zastępy PSP Dzierżoniów, OSP Jaźwina, policja i Pogotowie Ratunkowe. Jedna osoba nie żyje. Droga była zablokowana przez kilka godzin. Ruch odbywał się objazdami przez Jaźwinę lub Dobrocin i Roztocznik.

13.06.2022 13:11    1    1
Reklama