Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama https://michalska.pl

Na sygnale

Kolejne potrącenie rowerzysty na przejściu w Dzierżoniowie
Kolejne potrącenie rowerzysty na przejściu w Dzierżoniowie
18 października około godziny 13:00 doszło do wypadku w Dzierżoniowie. Na ul. Wrocławskiej motocyklista Kawasaki zderzył się z rowerzystą, który najprawdopodobniej przeprowadzał rower na przejściu. Na miejscu pracowały zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Dzierżoniowa, pogotowie ratunkowe i dzierżoniowska drogówka. Rowerzysta został przetransportowany do szpitala na dokładne badania. 19.10.2023 01:04    2
Potrącenie rowerzysty na przejściu dla pieszych w Dzierżoniowie
Potrącenie rowerzysty na przejściu dla pieszych w Dzierżoniowie
Około 12:15 18 października, w Dzierżoniowie na ulicy Kolejowej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 67-letniego rowerzysty i 65-letniego kierowcy Daewoo. Postępowanie w tej sprawie przeprowadzą dzierżoniowscy policjanci. 19.10.2023 00:29
Pożar w Dzierżoniowie
Pożar w Dzierżoniowie
18 października około godziny 1:30 dyżurny stanowiska kierowania PSP w Dzierżoniowie otrzymał zgłoszenie o pożarze domu na ul. Staffa. Na miejscu okazało się że pali się dach na hali przemysłowej między ulicami Staffa a Staszica. Pożar gasiło ponad dziesięć zastępów straży pożarnej. Miejsce zdarzenia zabezpiecza policja. Przejazd ul. Staszica był zamknięty. 18.10.2023 03:33
Zderzenie skutera z pojazdami na dzierżoniowskiej obwodnicy
Zderzenie skutera z pojazdami na dzierżoniowskiej obwodnicy
17 października po godzinie 14:00 doszło do zdarzenia drogowego przy skrzyżowaniu ul. Strefowej z drogą wojewódzką 382 (obwodnicą) w Dzierżoniowie. Najprawdopodobniej 40-letni kierujący skuterem Romet wymusił pierwszeństwo na prawidłowo poruszającemu się Toyotą. Uszkodzeniu uległ również jeszcze samochód marki Audi. Kierującego skuterem przetransportowano na badania do szpitala. Na miejscu pracowała policja, zastęp PSP Dzierżoniów oraz zespół pogotowia ratunkowego. 17.10.2023 16:11
Pościg i zatrzymanie kierowcy w Dzierżoniowie
Pościg i zatrzymanie kierowcy w Dzierżoniowie
17 października po godz. 10:30 policjanci z dzierżoniowskiej drogówki podjęli pościg za kierującym samochodem marki Volkswagen. Ostatecznie mężczyznę zatrzymano na skrzyżowaniu ulic Szarych Szeregów i Piłsudskiego w Dzierżoniowie. W pościgu uczestniczyło pięć radiowozów, w tym dwa nieoznakowane. Mężczyzna zwrócił na siebie uwagę, gdzie jadąc ulicą Batalionów Chłopskich w Dzierżoniowie nie przepuścił pieszego, który przechodził przez przejście dla pieszych. Policjanci jadący za nim nieoznakowanym radiowozem chcieli go zatrzymać, ale kierowca rozpoczął ucieczkę. Ostatecznie po zatrzymaniu go ustalono, że nie posiada on uprawnień do prowadzenia pojazdów, a ponadto jest poszukiwany. 17.10.2023 13:58
Wypadek na "ósemce" w Nowej Wsi Niemczańskiej
Wypadek na "ósemce" w Nowej Wsi Niemczańskiej
15 października po godz. 21:00 doszło do wypadku drogowego na krajowej "ósemce" w Nowej Wsi Niemczańskiej. Zderzyły się samochody osobowe marki BMW i Ford. Na miejscu pracowały zastępy PSP Dzierżoniów, PSP Ząbkowice Śląskie, OSP Przerzeczyn Zdrój oraz dwa zespoły pogotowia ratunkowego i policja. W pojazdach podróżowało sześć osób, w tym 5-letnia dziewczynka. Trzy osoby wymagały pomocy medycznej, której udzieliły zespoły pogotowia ratunkowego. Droga była zablokowana przez kilka godzin. 16.10.2023 09:59    3
Policja w lokalu wyborczym w Dzierżoniowie
Policja w lokalu wyborczym w Dzierżoniowie
15 października przed godziną 12:00 policja interweniowała w lokalu wyborczym na os. Jasnym 21 w Dzierżoniowie. Prawdopodobnie jeden z głosujących zgniótł jedną z otrzymanych kart i wrzucił do urny. Policjanci przeprowadzili czynności w tej sprawie. Najprawdopodobniej karta była skreślona i o ważności jej zadecyduje komisja podczas liczenia głosów. 15.10.2023 13:23    1
Potrącenie rowerzysty na przejściu w Bielawie
Potrącenie rowerzysty na przejściu w Bielawie
.Potrącenie rowerzysty na przejściu w Bielawie 14.10.2023 około godz. 12:20, w Bielawie na ulicy GENERAŁA WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO doszło do zdarzenia drogowego. Jak wynika z wstępnych ustaleń kierująca pojazdem BMW 76-letnia kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa przejeżdżającemu przez oznakowany przejazd dla rowerów 71-letniemu cykliście i potrąciła go. W wyniku zdarzenia rowerzysta został hospitalizowany. Postępowanie prowadzi KP Bielawa. -- nadkom. Marcin Ząbek KPP Dzierżoniów 15.10.2023 09:52    7
Zderzenie Opla z Mercedesem
Zderzenie Opla z Mercedesem
Około 20:00 13. października, w Dzierżoniowie na ulicy Sikorskiego doszło do zdarzenia drogowego. 19-letni kierujący samochodem marki Opel, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej Mercedesem dwa lata młodszej kobiecie, doprowadzając do zderzenia. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń, a sprawca został ukarany mandatem. -- nadkom. Marcin Ząbek KPP Dzierżoniów 14.10.2023 02:45
Volkswagen z przyczepą reklamową wjechał w znaki i barierki
Volkswagen z przyczepą reklamową wjechał w znaki i barierki
11 października około 13:00, w Pieszycach na ulicy Bielawskiej doszło do zdarzenia drogowego. 48-letni kierowca Volkswagena nie dostosował prędkości do warunków ruchu, stracił panowanie i uderzył w barierki oraz znak. Mężczyzna został ukarany mandatem. -- nadkom. Marcin Ząbek KPP Dzierżoniów 12.10.2023 23:50
Zderzenie trzech pojazdów na "ósemce" w Łagiewnikach
Zderzenie trzech pojazdów na "ósemce" w Łagiewnikach
10 października około 10:00 w Łagiewnikach na ulicy Kłodzkiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Jak ustalili policjanci sprawcą kolizji był 72 letni mężczyzna kierujący Renault, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującym Volkswagenami. W kolizji uczestnikami byli jeszcze 61-letni mężczyzna i 43-letnia kobieta. W wyniku tego zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń ciała, a sprawca został ukarany mandatem. -- nadkom. Marcin Ząbek KPP Dzierżoniów 12.10.2023 08:42
Pijany kierowca ujęty przez pracownika stacji paliw
Pijany kierowca ujęty przez pracownika stacji paliw
Czujnością i odpowiedzialnością wykazał się pracownik pieszyckiej stacji paliw, który nie pozostał obojętny na sygnały świadczące o tym, że kierowca toyoty może być pod wpływem alkoholu. Badanie przeprowadzone przez policjantów wykazało, że 37-letni kierowca tego auta miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. 11.10.2023 17:24
NAJNOWSZE
Komentarze
Reklama