Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

PRZED NAMI BIEG NA WIELKĄ SOWĘ

Już 16 sierpnia w Ludwikowicach Kłodzkich odbędzie się długo wyczekiwana 6. edycja Biegu na Wielką Sowę oraz 5. edycja Sowiogórskiego Nordic Walking.
PRZED NAMI BIEG NA WIELKĄ SOWĘ

Już 16 sierpnia w Ludwikowicach Kłodzkich odbędzie się długo wyczekiwana 6. edycja Biegu na Wielką Sowę oraz 5. edycja Sowiogórskiego  Nordic Walking. Organizatorem obu imprez  jest  Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich. 6. Bieg na Wielką Sowę tradycyjnie już objęty został patronatem honorowym Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego oraz po raz pierwszy patronatem honorowym Prezydenta Miasta Wałbrzycha Romana Szełemeja. Start biegu 16.08.2015 o godz. 11.00 z Centrum Rekreacji „Harenda” w Ludwikowicach Kłodzkich. Zawodnicy będą mogli rywalizować na wymagającej trasie o długości 9,4 km z przewyższeniem ok. 570 m. Wysokość opłaty startowej w zależności od terminu dokonywania płatności wynosi: do 12.08.2015 - 60 zł, a w dniu zawodów - 70 zł.  Na zawodników czeka jak zwykle bardzo bogaty pakiet startowy, w którym znajdzie się m.in.   pamiątkowy t-shirt z logo biegu, nr startowy, woda, batonik, mapka, bon rabatowy na zakupy na Zabiegani.com.pl., natomiast na mecie pamiątkowe medale wręczone zostaną tradycyjnie przez przedstawicieli władz gminy.  Na biegaczy czekają również banany, arbuzy, napoje  i batony ,  a także bezpłatne  wejście na wieżę widokową na Wielkiej Sowie.  Do tej pory na bieg zgłosiło się już ponad 300 zawodników, a lista biegaczy wciąż rośnie. Zachęcamy do rejestracji na stronie wielkasowa.net. Do zobaczenia na biegu! 

Serdecznie zapraszamy!


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama