Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Strażacy z Ukrainy podziękowali Gminie Bardo

Wasyl Gurin, Kurator Państwowej Służby Ukrainy ds. Sytuacji Nadzwyczajnych w gromadzie Romanowskiej i Miropolskiej, przekazał specjalne podziękowania darczyńcom z Gminy Bardo.
Strażacy z Ukrainy podziękowali Gminie Bardo

W imieniu własnym i Państwowej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Romanowie dziękujemy Panu Krzysztofowi Żegańskiemu Burmistrzowi Miasta i Gminy Bardo oraz firmie Poliamid Plastics, SKOMAR Bardo oraz Służbie Więziennej Zakład Karny w Kłodzku za pomoc, którą otrzymaliśmy od Państwa, a mianowicie pilnie niezmiernie potrzebne motopompy, węże pożarnicze i gaśnice, które już są wykorzystywane podczas akcji gaszenia pożarów. Państwo wnoszą wielki wkład w służbę cywilną Ukrainy, sytuacji nadzwyczajnych i w zwycięstwo Ukrainy. Mam nadzieję, że po naszym zwycięstwie będę mógł osobiście uścisnąć Państwa odważną dłoń, a teraz z całego serca serdecznie dziękuję i pozdrawiam z Romanowa. - napisał Wasyl Gurin.


Gmina Bardo pomoc do Romanowa wysłała 22 marca:Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama