Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

AQUARIUS W BIELAWIE ZAPRASZA!

Cieszymy się, że do naszych obiektów w końcu powraca życie! Zapraszamy naszych stałych klientów, ale również osoby, które zaczynają przygodę ze sportem lub pragną spędzić miło czas. Po tym trudnym okresie wszyscy potrzebujemy aktywności, a obiekty OSiR-u stwarzają idealne warunki, aby powrócić do formy.
AQUARIUS W BIELAWIE ZAPRASZA!

 

Na koniec ograniczeń związanych z pandemią czekają z utęsknieniem wszyscy miłośnicy sportów siłowych, fitnessu oraz pływania. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów takie obiekty sportowe jak siłownie, kluby fitness, baseny i aquaparki od najbliższego piątku (28 maja) będą ponownie udostępnione dla wszystkich zainteresowanych poprawą kondycji fizycznej. Do tej pory mogły z nich skorzystać uprzywilejowane grupy m.in. zawodowi sportowcy, członkowie kadr narodowych w sportach olimpijskich, a od kilku tygodni również dzieci i młodzież do 18 roku życia, która uczestniczy w zorganizowanych zajęciach sportowych.

Należy jednak pamiętać, że w tych miejscach będą nadal obowiązywały ograniczenia dotyczące m.in. liczby osób. – Warto zapoznać się z informacjami dotyczącymi limitów w poszczególnych obiektach oraz obowiązującym regulaminem sanitarn


Pływalnia Aquarius – czynna codziennie w godzinach: 6.00 – 22.00
 

Siłownia – czynna w godzinach: od poniedziałku do piątku 6.00 – 22.00, w soboty 8.00 – 16.00, w niedziele i święta nieczynna.

 

Zapraszamy !


Oceń

Reklama
Reklama