Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama https://michalska.pl

BWA MASTERS KIDS EDITION – MISTRZOSTWA BREAK DANCE DLA DZIECI

W sobotę 7 grudnia 2019 roku w Bielawie odbyły się Mistrzostwa Break Dance dla Dzieci – BWA Masters Kids Edition, zorganizowane przez Stowarzyszenie Kultury Fizycznej BWA Breakers – Grzegorza Gniweckiego Współorganizatorem imprezy był: MOKiS Bielawa , BARL Bielawa. Podczas wydarzenia, dzieci i młodzież w różnym wieku mogli sprawdzić swoje umiejętności taneczne w ramach pięciu kategorii wiekowych. Mistrzostwa zostały podzielone na dwa bloki. W ramach pierwszego z nich, w bielawskim Art inkubatorze, odbyły pokazy taneczne najmłodszych amatorów Break Dance ze szkół i przedszkoli z całego powiatu, a także eliminacje dla poszczególnych grup wiekowych. W bloku drugim, na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury i Sztuki w Bielawie, przeprowadzono bitwy finałowe dla wyłonionych w eliminacjach najlepszych zawodników spośród wszystkich kategorii tanecznych. W Mistrzostwach Break Dance dla Dzieci – BWA Masters Kids Edition wzięło udział 183 tancerzy z całej Polski, a także z Łotwy, Słowacji, Niemiec oraz Czech. Uczestnikom kibicowało łącznie ponad 400 widzów.
BWA MASTERS KIDS EDITION – MISTRZOSTWA BREAK DANCE DLA DZIECI

Autor: fot. Łukasz Krajewski 

Wyniki:
Crew vs Crew 5-18 lat:

I MIEJSCE - Faktory Kingz - Łotwa
II MIEJSCE - BWA Breakers - Bielawa
III MIEJSCE - Butterfly Crew - Krynica Zdrój

1vs1 Breaking 5 - 7 lat:
I MIEJSCE - Blue - Katowice
II MIEJSCE - Aaron - Łotwa
III MIEJSCE - Sobi - Śląsk
IV MIEJSCE - Michał Diakowski - BWA Breakers

1vs1 Breaking 8-11 lat:
I MIEJSCE - Mini Max - Łotwa
II MIEJSCE - Pepino - Czechy
III MIEJSCE - Mikołaj Kaczmarek - BWA Breakers

1vs1 Breaking 12-14 lat:
I MIEJSCE - GlebaSheet - Łotwa
II MIEJSCE - Barti - Krynica Zdrój
III MIEJSCE - Moras - Łotwa

 

1vs1 Breaking 15-18 lat:
I MIEJSCE - Rocket - Łódź
II MIEJSCE - Zulu D - Łotwa
III MIEJSCE - Majko - Słowacja

The Best Bgirl:
I MIEJSCE - Houston - Łódź
II MIEJSCE -Luiza - Łotwa
III MIEJSCE - Tati - Oborniki Śląskie

Środki na organizację wydarzenia pochodzą z Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego "Aktywny Dolny Śląsk". 

Zdjęcia:: Łukasz Krajewski 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RobbieTreść komentarza: Oczywiście, że będę. Ostatnio było znakomicie!Data dodania komentarza: 2.03.2026, 21:00Źródło komentarza: Kasprzycki - koncert, Szeremietiew - wykład, Śmigły - wystawaAutor komentarza: Murem za nauczycielką - nie dajęTreść komentarza: To na pewno pomoże. Jak ktoś będzie chciał drugiego zaatakować to to zrobi.Data dodania komentarza: 1.03.2026, 20:22Źródło komentarza: Dzierżoniów zatańczył przeciwko przemocy – One Billion Rising 2026Autor komentarza: Anty-patologiiTreść komentarza: Niech mieszkańcy schowają na stałe do domów swoje "psy" albo wychowają je by w ogóle nie szczekały. Psy, które wyskakują na prawidłowo idących pieszych. Dotyczy to Sowiej oraz Nowobielawskiej.Data dodania komentarza: 22.02.2026, 23:08Źródło komentarza: Ponad 420.000 zł dotacji dla Gminy Bielawa na opracowanie projektu technicznego budowy III etapu obwodnicy miejskiejAutor komentarza: Anty-patologiiTreść komentarza: Może też skoczę sobie. Bo na pomoc nie ma co liczyć. Kiedyś taki glupek dostałby pasem w tyłek i by się skończyły wymysły.Data dodania komentarza: 22.02.2026, 23:04Źródło komentarza: Sekundy decydowały o życiu. Odwaga policjantki uratowała 15-latkaAutor komentarza: Anty-patologiiTreść komentarza: Ludzie porządni, którzy lubią życie są samotni albo nie dostają pomocy policji a taki głupiec angażuje służby bo mu atencji trzeba. W tyłek pasem i do nauki.Data dodania komentarza: 22.02.2026, 23:03Źródło komentarza: Sekundy decydowały o życiu. Odwaga policjantki uratowała 15-latkaAutor komentarza: TadeuszTreść komentarza: I cóż w tym drastycznego? Kto prowadzi jakkolwiek hodowle to ma to na co dzień .Mi w zeszłym roku w zeszłym w ciągu 5ciu minut lis zamordował 15 kur a kuna wydusiła 150 gołębi pocztowych.Data dodania komentarza: 11.02.2026, 15:09Źródło komentarza: Atak wilków na stado owiec w Wilkanowie
Reklama