Wygodna praca dla każdego - zostać konsultantką Oriflame

  • 15.02.2019, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Wygodna praca dla każdego - zostać konsultantką Oriflame
Chcesz pracować wygodnie, w zaciszu własnego domu bądź kręgu swoich znajomych i nie martwić się sztywnym grafikiem, który ogranicza Twoje życie towarzyskie? Znalezienie ciekawej i dobrze płatnej pracy dorywczej lub też praca na tzw. freelance mogą sprawiać wiele problemów, szczególnie tym którzy mają z taką formą pracy po raz pierwszy do czynienia. Jest jednak sposób na rozpoczęcie własnej kariery w dopasowany do Ciebie i Twoich potrzeb. Zostań konsultantką Oriflame i ciesz się pracą w branży, którą lubisz!

Dlaczego warto dołączyć do Oriflame?

Chyba każda kobieta spotkała na swojej drodze choć raz osobę, która zajmowała się sprzedażą kosmetyków z katalogu Oriflame. Czy była to osoba bliższa, czy dalsza Twojemu otoczeniu, z pewnością zastanawiałaś się na czym tak naprawdę polega jej praca i czy można z tego zarobić. Co może być trudnego w rozdawaniu katalogów kosmetycznych i zbieraniu zamówień? Pozornie nic, a korzyści naprawdę spore. Co w rzeczywistości daje Ci praca z Oriflame?

Pierwszą i najważniejszą zaletą członkostwa w klubie Oriflame jest oczywiście elastyczny czas pracy. Nie ma tu sztywnych grafików, pracy za biurkiem, naglących terminów zleceń czy minimum przychodów, jakie musisz przynieść w firmie aby utrzymać swoją pozycję. Rejestrując się w Oriflame otrzymujesz dostęp do katalogów, które możesz rozdawać wśród swoich znajomych czy rodziny w wolnej chwili i na zasadzie wzajemnej pomocy zdobywać zamówienia zarówno od nich, jak i ich dalszych znajomych i otoczenia. Każde złożone u Ciebie zamówienie realizujesz poprzez swoje konto na portalu firmy, kupując kosmetyki w cenie o 20% niższej od ceny widocznej w katalogu. To 20% to właśnie Twój zarobek, dlatego też w praktyce zarabiasz adekwatnie do swojego zaangażowania i ilości złożonych zamówień. Wspomnianą zniżkę możesz wykorzystać też dla siebie, kupując dobrej jakości kosmetyki w atrakcyjnych cenach i wypróbowując je na własnej skórze. Ostatecznie to przecież najlepszy sposób na to, by wiedzieć co sprzedajesz!

Rozwój kariery z Oriflame

Załącznik:
konsultanti oriflame z kosmetykami.jpg

Każdy, kto rozpoczyna swoją karierę z Oriflame może traktować pracę konsultanta jako zajęcie typowo dorywcze – sposób dorobienia do kieszonkowego czy etatowej wypłaty, bez zobowiązujących umów i wymagających zadań. Jeśli jednak praca okaże się być dla Ciebie naprawę ciekawym zajęciem, które zechcesz zgłębiać i wyciągać z niego jak najwięcej, nic nie stoi na przeszkodzie by awansować na kolejne szczeble kariery i rozwijać własny biznes pod skrzydłami Oriflame! Pierwszym krokiem w tę stronę może być zapisanie się do programu sponsorskiego, w ramach którego podejmiesz się budowania własnej sieci sprzedaży, własnego zespołu konsultantów i poprzez zapraszanie kolejnych osób do pracy z Oriflame wypracujesz sobie dodatkowe premie finansowe i pozycję w firmie. Wiele osób rozpoczynających jako konsultanci jest dziś rozpoznawalna w całej społeczności Oriflame jako Top Liderzy, którzy na co dzień nie tylko wspierają młodych konsultantów w rozwoju i stawianiu pierwszych kroków w sprzedaży katalogowej, ale też zajmują się rekrutacją nowych osób i promocją marki na całym świecie.

Rozwijaj się i zarabiaj wygodnie – praca w Oriflame

Właściwie każdy, kto ukończył 18 lat (lub 16 lat i ma zgodę rodzica) może dołączyć dziś do grona konsultantów Oriflame i rozpocząć swoją przygodę z pracą w branży kosmetycznej i handlu bezpośrednim. Poprzez budowanie własnej sieci sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów, poznawanie nowych osób podzielających Twoją pasję i współpracę z Top Sponsorami wspierającymi Cię na każdym kroku rozwoju masz szansę zamienić zwyczajną pracę dorywczą w ciekawą przygodę i drogę do sukcesu. Twoja kariera rozwija się tu w tempie dopasowanym do Twoich potrzeb i możliwości. Możesz zarabiać po 300 złotych miesięcznie i uzupełniać w ten sposób swoje konto oszczędnościowe przez kilka lat, albo od razu złapać zapał do rozwoju i dążyć do budowania własnej marki na fundamentach, jakie oferuje Oriflame. Darmowe szkolenia, ciekawe warsztaty, zagraniczne wyjazdy, a może praca z domu przez kilka godzin dziennie i brak zmartwień o jakiekolwiek terminy? Praca w Oriflame to bez wątpienia praca dla każdego – jaka inna branża pozwali Ci na taką wolność wyboru?

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: