POWIATOWY KONKURS OZDÓB BOŻONARODZENIOWYCH

  • 03.12.2021, 09:25
  • Telewizja Sudecka
POWIATOWY KONKURS OZDÓB BOŻONARODZENIOWYCH
Przypominamy i jednocześnie zachęcamy do udziału w corocznym Powiatowym Konkursie Ozdób Bożonarodzeniowych.

Żeby wziąć udział w konkursie należy do 15 grudnia 2021 roku wysłać na adres mailowy Biura Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie [email protected], zdjęcia samodzielnie wykonanej ozdoby bożonarodzeniowej i dołączyć kartę zgłoszenia.

REGULAMIN KONKURSU

Prace zostaną ocenione i nagrodzone przez jury w poszczególnych kategoriach:
1. Klasy 1 – 3 szkoły podstawowej.
2. Klasy 4 – 8 szkoły podstawowej.
3. Szkoły ponadpodstawowe.
4. Open.

Ogłoszenie wyników zostanie zamieszczone 17 grudnia 2021 roku na stronie pow.dzierzoniow.pl. Laureaci konkursu zostaną zaproszeni na uroczystość, na której otrzymają dyplomy i nagrody.
Do udziału w konkursie zaprasza starosta dzierżoniowski Grzegorz Kosowski. Informacji na temat konkursu udziela Biura Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie – tel. 74 832 36 62.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe