NIE MIAŁ MASECZKI I TRAFIŁ NA TRZY MIESIĄCE DO ARESZTU

  • 30.11.2021, 16:58
  • Telewizja Sudecka
NIE MIAŁ MASECZKI I TRAFIŁ NA TRZY MIESIĄCE DO ARESZTU
29 listopada, w trakcie kontroli środków transportu pod kątem przestrzegania obowiązku zakrywania ust i nosa, zatrzymano mężczyznę. Osoba te nie miały maseczki, a była poszukiwana listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego po godzinie 11:00, na terenie Bielawy przeprowadzili kontrolę autobusu. W trakcie czynności policjanci ujawnili pasażera podróżującego bez maseczki, wobec czego podjęli interwencję zaczynając od legitymowania. W wyniku sprawdzenia danych 33-letniego mężczyzny w policyjnych bazach danych okazało się, że jest osobą poszukiwaną. Decyzją Sądu Rejonowego w Dzierżoniowie osoba zastała zatrzymana i doprowadzona do Aresztu Śledczego, celem odbycia kary w wymiarze 3 miesięcy pozbawienia wolności.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe