ZAGRAJ Z NAMI DLA ELENY

  • 26.11.2021, 11:40
  • Telewizja Sudecka
ZAGRAJ Z NAMI DLA ELENY
Już w najbliższą niedzielę 28 listopada w hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Dzierżoniowie, odbędzie się Powiatowy Charytatywny Maraton Piłki Siatkowej „Gramy dla Eleny”.

Wystąpi w nim blisko 20 drużyn z wielu miejscowości powiatu i Dolnego Śląska. Wśród gości będzie między innymi drużyna Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej.

CEL AKCJI CHARYTATYWNEJ
Wydarzenie siatkarskie jest połączeniem sportowej zabawy z akcją charytatywną, która pomoże spełnić marzenia niepełnosprawnej mieszkanki Pieszyc – Eleny. Nasz cel opisany jest dokładnie na zrzutka.pl.

Młoda dziewczyna mimo swoich ograniczeń i wielu życiowych trudności ma dwa marzenia.
Jednym jest zorganizowanie wystawy prac plastycznych jej autorstwa. Drugim natomiast jest posiadanie psa, który nie tylko byłby wspaniałym towarzyszem, ale także stanowiłby element terapii autyzmu, z którym zmaga się Elena.

Powiatowy Charytatywny Maraton Piłki Siatkowej ma pomóc w spełnieniu tych marzeń. Dochód z wpisowego zespołów, a także z wszystkich licytacji przeznaczony jest na wsparcie akcji charytatywnej.
Warto przyjść na siatkarski maraton i wylicytować dla siebie jeden z interesujących przedmiotów, jakie przekazali ich fundatorzy.

WEŹ UDZIAŁ W AUKCJI
Klub sportowy SKT Tiger Bielawa przekazał na licytację koszulkę klubową, profesjonalne rękawice oraz świetnej jakości torby sportowe.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe