TAJEMNICE "PYSKÓWEK", CZYLI SPECJALNYCH LALEK I IMPROWIZACJI W WOK

  • 03.11.2021, 12:33
  • Telewizja Sudecka
TAJEMNICE "PYSKÓWEK", CZYLI SPECJALNYCH LALEK I IMPROWIZACJI W WOK
Tajemnice „pyskówek”, czyli specjalnych lalek i improwizacji. WOK zaprasza na warsztaty z aktorem Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu

Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza na cykl warsztatów, które poprowadzi Paweł Kuźma, aktor Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu. Na zajęciach najmłodsi poznają magię teatru lalek, dowiedzą się, jak animować i tworzyć własne lalki. Młodzież i dorosłych aktor zaprasza na warsztaty teatralno-improwizacyjne.

 

Najważniejsza będzie dobra zabawa, przekonuje aktor wałbrzyskiego teatru. Najmłodsi na specjalnych warsztatach będą mogli poznać tajniki sztuki lalkarskiej, dowiedzieć, się, że teatr lalki to nie tylko kukiełki.

 

– Będę pokazywał magię teatru lalek, uczył animowania i tworzenia własnych lalek z domowych produktów. Będą to „pyskówki”, czyli lalki animowane, które kłapią mniej więcej jak mupety. Będziemy się dobrze bawić – zapewnia Paweł Kuźma.

 

Młodzież Wałbrzyski Ośrodek Kultury wspólnie z aktorem prowadzącym warsztaty zaprasza na spotkania aktorsko-improwizacyjne.

 

– Młodzież będzie mogła skosztować improwizacji teatralnej. Będą gry i zabawy improwizacyjne. Zadania postawione przed uczestnikami. W czasie takich improwizacji z ludzi wychodzi niesamowita kreatywność – dodaje prowadzący zajęcia.

 

Zajęcia będą rozwijać umiejętności aktorskie, ale mogą się przydać każdemu, kto musi występować publicznie, ma problemy z przemawianiem czy po prostu chce czuć się pewniej w codziennych sytuacjach.

 

– Te warsztaty pomagają wszystkim. Od osób, które chcą być na scenie, poprzez nauczycieli, rodziców. Improwizacja wszędzie się przydaje. Idziemy do urzędu coś załatwić to dobrze w pewnych momentach poimprowizować – dodaje Kuźma.

 

Warsztaty teatralno-lalkarskie to propozycja dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Warsztaty teatralno-improwizacyjne skierowane są dla wszystkich powyżej 13 roku życia. Zajęcia prowadzone będą w poniedziałkowe popołudnia w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na terenie Starej Kopalni.

 

Zapisy i szczegóły dostępne na wok.walbrzych.pl.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe