SZEWCZYK DRATEWKA W TEATRZE LALKI I AKTORA W WAŁBRZYCHU

  • 02.11.2021, 13:13
  • Telewizja Sudecka
SZEWCZYK DRATEWKA W TEATRZE LALKI I AKTORA W WAŁBRZYCHU
W niedzielę, 7 listopada o 12:30, na deskach wałbrzyskiego Teatru Lalki i Aktora zobaczymy spektakl opowiadający przygody Szewczyka Dratewki. Na spektakl zapraszamy dzieci w wieku 3+.

Beztroski i dobroduszny Szewczyk Dratewka wędruje przez świat w poszukiwaniu „swojego” miejsce. Podczas długiej, często niebezpiecznej, ale i fascynującej drogi spotyka mrówki, pszczoły oraz kaczki, którym bezinteresownie pomaga za co zwierzęta są mu bardzo wdzięczne. Okazuje się, że wkrótce będą mogły odwdzięczyć się Szewczykowi. 

Szewczyk Dratewka w reżyserii Katarzyny Hory, to ciepła opowieść dla najmłodszych o sile pomocy i serdeczności, o tym że często nie trzeba nic posiadać, aby komuś pomóc i o tym, że pomaganie nie zawsze jest łatwe – ale zawsze jest warte wysiłku.

Na scenie zobaczymy: Pawła Pawlika, Pawła Kuźmę, Martę Kaczmarczyk oraz Rafała Gorczycę w roli tytułowego Szewczyka.

 

BILETY 20 zł (normalny)/ 18 zł (ulgowy dla dzieci do 12. roku życia)

KASA BILETOWA czynna jest godzinę przed rozpoczęciem spektaklu/ tel: 74 666 73 41

KUP BILET ON-LINE bilety.teatrlalek.walbrzych.pl

TEATR LALKI I AKTORA W WAŁBRZYCHU ul. Jana Brzechwy 16, 58-300 Wałbrzych

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe