WYROLUJ RAKA 2021 - JUŻ W TEN PIĄTEK

  • 13.10.2021, 15:26 (aktualizacja 13.10.2021, 15:28)
  • Telewizja Sudecka
WYROLUJ RAKA 2021 - JUŻ W TEN PIĄTEK
Dołącz do różowej kolumny i wspólnie z nami uczcij Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi. Trasę z Bielawy do Dzierżoniowa można pokonać biegiem, na rowerze, na rolkach lub hulajnodze.

W tym roku mamy kilka niespodzianek:
– konkurs na najlepsze przebranie,
– nagroda dla najmłodszego i najstarszego uczestnika,
– różową kolumnę rozrusza świetna muzyka i jeszcze lepszy prowadzący,
– na mecie medale i pamiątkowe butony dla każdego.

O bezpieczeństwo zadbają – Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie, Straż Miejska Bielawy, Straż Miejska Dzierżoniowa.
Tak jak podczas pierwszej edycji startujemy o godzinie 19.00 z parkingu przy Jeziorze Bielawskim (ul. Wysoka 1). Pojedziemy oświetloną kolumną ulicami Bielawy i Dzierżoniowa aż do Sowiogórskiego Centrum Komunikacyjnego w Dzierżoniowie. Uwaga uczestnicy – różowe stroje są mile widziane.

Do udziału w wydarzeniu pod hasłem Wyroluj Raka zapraszamy wszystkich – dzieci, młodzież i dorosłych. Jeśli biegasz, jeździsz na rolkach lub na rowerze weź udział w naszej inicjatywie.
Organizatorem imprezy jest Powiat Dzierżoniowski. Akcję wspierają: Komenda Powiatowa Policji w Dzierżoniowie, Straż Miejska Bielawy i Dzierżoniowa, NZOZ Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielawie, Stowarzyszenie Kobiet Amazonki Dzierżoniów.

Więcej informacji: Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie, Biuro Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki, tel. 074 832 36 62, e-mail: [email protected]

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe