BEZ UPRAWNIEŃ, PRZEGLĄDU I Z NARKOTYKAMI

  • 27.09.2021, 13:58
  • Telewizja Sudecka
BEZ UPRAWNIEŃ, PRZEGLĄDU I Z NARKOTYKAMI
26 września do Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie wpłynęła informacja, że drogą krajową nr 8 porusza się kierujący, który może być w stanie nietrzeźwości. Policjanci ujawnili pojazd, kierowca nie miał prawa jazdy, samochód nie posiadał aktualnych badań technicznych. W trakcie interwencji funkcjonariusze ujawnili narkotyki.

Policjanci pełniący służbę patrolową na terenie Dzierżoniowa, z polecenia dyżurnego udali się na drogę krajową nr 8, gdzie według zgłoszenia samochodem honda mógł się poruszać nietrzeźwy kierujący. Mundurowi na „ósemce” nie ujawnili wskazanego pojazdu, wobec czego dokonali penetracji pobliskich miejscowości. Na opisywany pojazd trafili w Podlesiu. Gdy podjęli interwencję, kierujący był wyraźnie pobudzony, jednak niewyczuwalna była woń alkoholu. Trzeźwość kierowcy potwierdziło badanie. W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że legitymowany 22-latek nie posiada uprawnień do kierowania, a samochód którym się poruszał nie przeszedł na czas obowiązkowych badań technicznych. To nie był jeszcze koniec problemów młodego mężczyzny. Doświadczeni policjanci widząc nerwowość osoby nie poprzestali na kontroli dokumentów. Nie mylili się, w pojeździe ujawnili i zabezpieczyli ponad 25 porcji narkotyku, wstępne badanie wykazały, że było to ekstazy. Mężczyźnie pobrano krew do badań pod kątem kierowania pojazdem pod wpływem środków odurzających.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zaniepokojony
zaniepokojony 27.09.2021, 17:27
Telewizjo Sudecka czemu już nie przekazujecie ilości zakażeń w naszym Powiecie? Czemu nie podajecie informacji i kontrolach w kwestii obostrzeń w marketach, czyżby pandemia minęła? Właśnie się musiałem dowiadywać z innych portali, że stan obostrzeń pozostaje bez zmian. A w naszym Powiecie dziś odnotowano jedną osobę zakażoną i z wynikiem pozytywnym.
Antyplandemia
Antyplandemia 27.09.2021, 22:37
Zmądrzeli albo dotacje za kłamstwa dla mediów się skończyły i dobrze, bo już rzygam tymi kłamstwami i całą plandemią. Niech piszą o sprawach lokalnych a nie wspierają kampanię Sorosa I Gatesa.

Pozostałe