ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W POSELSKIM KONKURSIE „MAM EKO-POMYSŁ”

  • 24.09.2021, 08:58
  • Telewizja Sudecka
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W POSELSKIM KONKURSIE „MAM EKO-POMYSŁ”
Tomasz Siemoniak Poseł na Sejm RP zaprasza dzieci i młodzież ze szkół powiatów wałbrzyskiego, świdnickiego, dzierżoniowskiego, ząbkowickiego i kłodzkiego do wzięcia udziału w konkursie pn. „Mam eko-pomysł!”.

Głównym celem konkursu jest propagowanie tematyki związanej z ochroną środowiska oraz działań proekologicznych wśród dzieci i młodzieży. Uczestnicy mają za zadanie zaprezentować w formie eseju kreatywne i realne pomysły na ograniczenie zanieczyszczenia środowiska.

Prace konkursowe można zgłaszać do dnia 31 października 2021 r. na adres mailowy [email protected] albo listownie na adres: Biuro Poselskie Tomasza Siemoniaka, ul. S. Moniuszki 2, 58-300 Wałbrzych. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30 listopada 2021 r.

Laureaci I, II i III miejsca osobno w kategorii szkół podstawowych i ponadpodstawowych otrzymają nagrody rzeczowe oraz zaproszenie na jednodniowy, bezpłatny wyjazd do Warszawy wraz ze zwiedzaniem Sejmu i Senatu RP.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu można znaleźć na stronie internetowej www.tomaszsiemoniak.com w zakładce „KONKURS”. Informacji udzielają również pracownicy biura poselskiego pod nr tel. +48 732 562 631 oraz +48 74 665 78 30.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe