BEZPŁATNE BADANIA SKÓRY I EKG

  • 22.09.2021, 15:41
  • Telewizja Sudecka
BEZPŁATNE BADANIA SKÓRY I EKG
23 września na dzierżoniowskim Rynku w godzinach od 10.00 do 16.00 mieszkańcy powiatu dzierżoniowskiego ponownie będą mieli okazję do wykonania bezpłatnego badania skóry. Z badania mogą skorzystać wszystkie osoby bez względu na wiek.

W tym samym czasie można będzie również skorzystać z badań EKG-serca. Badanie to jest skierowane tylko do osób dorosłych. Na powyższe badania nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja ani skierowanie od specjalisty. Organizatorem bezpłatnych badań jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie i Ochrony Zdrowia w Dzierżoniowie we współpracy z Urzędem Miasta w Dzierżoniowie.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe