POLICYJNY SUKCES NA ROWERZE

  • 21.09.2021, 15:44
  • Telewizja Sudecka
POLICYJNY SUKCES NA ROWERZE
W miniony weekend odbył się w Bardzie Maraton MTB Jesień w Mieście Cudów. W swojej kategorii drugie miejsce zajął dzierżoniowski policjant Sylwester Sordyl.

18 września w Bardzie odbyło się symboliczne Zakończenie Sezonu Rowerowego połączone z Maratonem MTB Jesień w Mieście Cudów. Na starcie stanęło niemal 100 zawodników. W zawodach uczestniczył Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Sylwester Sordyl i w swojej kategorii był drugi!

Na starcie zawodów stanęło blisko 100 zawodników, na których czekały wymagające trasy. Wydarzenie odbyło się w parku za Nysą. Tam też utworzono mini-miasteczko rowerowe. Zawodnicy mieli do wyboru trzy dystanse - mini, mega oraz family. Ten ostatni, przygotowany dla mniej doświadczonych miał 5 km. Sportowcy, którzy wybrali dystans mini mieli do pokonania około 20 km, natomiast na dystansie mega do przejechania było 35 km.

W swojej kategorii M4, czyli mężczyzn pomiędzy 40 a 50 rokiem życia, drugie miejsce zajął dzierżoniowski policjant Sylwester Sordyl. Uzyskany rezultat pozwolił uplasować się na 6 pozycji w kategorii Open.

Gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe