POLICYJNY SUKCES NA ROWERZE

W miniony weekend odbył się w Bardzie Maraton MTB Jesień w Mieście Cudów. W swojej kategorii drugie miejsce zajął dzierżoniowski policjant Sylwester Sordyl.

18 września w Bardzie odbyło się symboliczne Zakończenie Sezonu Rowerowego połączone z Maratonem MTB Jesień w Mieście Cudów. Na starcie stanęło niemal 100 zawodników. W zawodach uczestniczył Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Sylwester Sordyl i w swojej kategorii był drugi!

Na starcie zawodów stanęło blisko 100 zawodników, na których czekały wymagające trasy. Wydarzenie odbyło się w parku za Nysą. Tam też utworzono mini-miasteczko rowerowe. Zawodnicy mieli do wyboru trzy dystanse - mini, mega oraz family. Ten ostatni, przygotowany dla mniej doświadczonych miał 5 km. Sportowcy, którzy wybrali dystans mini mieli do pokonania około 20 km, natomiast na dystansie mega do przejechania było 35 km.

W swojej kategorii M4, czyli mężczyzn pomiędzy 40 a 50 rokiem życia, drugie miejsce zajął dzierżoniowski policjant Sylwester Sordyl. Uzyskany rezultat pozwolił uplasować się na 6 pozycji w kategorii Open.