KOLEJNE OSOBY NA PEWIEN CZAS MUSZĄ POŻEGNAĆ SIĘ Z PRAWEM JAZDY

  • 20.09.2021, 16:42
  • Telewizja Sudecka
KOLEJNE OSOBY NA PEWIEN CZAS MUSZĄ POŻEGNAĆ SIĘ Z PRAWEM JAZDY
W okresie od 7 do 13 września trzech kierujących straciło prawo jazdy. Zatrzymanie dokumentów związane było z przekroczeniem dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o więcej niż 50 km/h. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość szczególnie w terenie zabudowanym powoduje duże zagrożenie w ruchu drogowym.

Popełnione wykroczenia miały miejsce w miejscowości Uciechów Pierwszy kierowca wpadł 7 września i był to 29 latek, który jechał samochodem marki seat. 

Drugi 10 września i był to kierujący volkswagenem 22- letni mężczyzna. Kolejny kierowca to 44-letnia kobieta jadąca audi, która wykroczenie popełniła 13 września

W związku z popełnionymi wykroczeniami policjanci nałożyli na kierujących grzywny w formie mandatów oraz 10 punktów karnych. Zgodnie z przepisami, kierowcy muszą „pożegnać” się również z prawem jazdy, które mogą odzyskać dopiero po 3 miesiącach.

Przypominamy, że jeśli kierowca mimo zatrzymanego prawa jazdy dalej będzie prowadzić pojazd bez uprawnień, okres ten przedłuży się do sześciu miesięcy,
a kolejna „wpadka” bez prawa jazdy, zakończy się cofnięciem uprawnień. i koniecznością ponownego zdawania egzaminu.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe