FUTURE PACE BATTLE – JEDNA Z NAJWIĘKSZYCH IMPREZ TANECZNYCH W POLSCE

  • 13.09.2021, 08:00
  • Telewizja Sudecka
FUTURE PACE BATTLE – JEDNA Z NAJWIĘKSZYCH IMPREZ TANECZNYCH W POLSCE
Po pandemicznej przerwie Future Pace Battle wraca z jeszcze większym rozmachem. W tym roku uczestnicy, będą mogli zmierzyć się w 12 kategoriach. Tancerze z całej Polski zjada do Dzierżoniowa 18 września.

Future Pace Battle to bez wątpienia jedna z największych imprez tanecznych w Polsce i Europie. Podczas pierwszej edycji zgromadziła ponad 800 uczestników. W tym roku już 18 września w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury odbędzie się kolejna edycja zawodów. W tym roku uczestnicy, będą mogli zmierzyć się w 12 kategoriach. Podzielone są one na kategorie z eliminacjami na żywo oraz online.

Hybrydowa wersja imprezy pozwoliła na zaproszenie najlepszych uczestników do rywalizacji w Dzierżoniowie. W tym roku zaproszeni goście to najlepsi specjaliści w dziedzinie hip-hop dance w Europie. Zawody wystartują o godz. 8.30 w sali koncertowej. Od godz. 14.30 będzie można obserwować starty formacji tanecznych w kinoteatrze „Zbyszek”. Na te dwa wydarzenia bilety można nabyć w cenie 5 zł, a na galę finałową, która rozpocznie się o godz. 20.00, w cenie 20 zł.

Future Pace Battle to projekt stworzony w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury dzięki pomysłowi Jakuba Ciąpały. Cała idea polega na łączeniu pokoleń poprzez taniec, ponieważ podczas wydarzenia odbywają się kategorie dorosłych oraz dzieci, a także w tym roku nowość - formacje 30+. W wydarzeniu weźmie udział ponad 800 osób.

Warto nadmienić, że w 2019 Future Pace Battle zdobyło nagrodę Sudeckiego Kryształu w kategorii najlepszy event promujący region.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe