POWITANIE NAJMŁODSZYCH MIESZKAŃCÓW DZIERŻONIOWA

  • 13.09.2021, 07:57
  • Telewizja Sudecka
POWITANIE NAJMŁODSZYCH MIESZKAŃCÓW DZIERŻONIOWA
Uroczyste powitanie maluszków celebrujemy od kilku lat. Dumni rodzice mają okazję zapoznać się na nim z prorodzinną polityką miasta, wykonać pamiątkowe zdjęcia i odebrać drobne upominki dla milusińskich. Na kolejne zapraszamy 6 października.

Czas pandemii wymógł nieco inne zasady spotkań z rodzinami najmłodszych mieszkańców Dzierżoniowa. Musieliśmy zrezygnować z osobistego spotkania na rzecz powitania korespondencyjnego. Teraz jednak, jeśli obostrzenia nie wrócą, my chcielibyśmy wrócić do spotkań burmistrza z maluszkami.

Masz dziecko urodzone w 2020 r. lub w pierwszej połowie 2021 r. i nie zgłaszałeś się po pakiet powitalny dla nowo narodzonych dzierżoniowian? Zgłoś się do Biura Promocji - tel. 074 645 04 01, e-mail: [email protected]. Na 6 października na godz. 12.00 planowane jest spotkanie burmistrza z rodzinami najmłodszych w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury. W przypadku bardzo dużego zainteresowania odbędzie się ono w dwóch turach (godz. 12.00 i 13.00).

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe