BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

  • 09.09.2021, 14:01 (aktualizacja 09.09.2021, 14:11)
  • Krzysztof Bachiński
BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY
Bielawski dzielnicowy w ramach programu „Bezpieczna Droga do Szkoły” edukował dzieci. Funkcjonariusz z Komisariatu Policji w Bielawie, 7 września przeprowadził działania profilaktyczne pod hasłem Bezpieczna droga do szkoły. Podczas spotkań z dziećmi przypominał jak unikać zagrożeń na drodze.

Policjanci realizują programy profilaktyczne z osobami w różnym wieku. Jedną z grup docelowych są najmłodsi. Obecnie zarówno przedszkolakom jak i młodzieży szkolnej przypomina się zasady związane z akcją:  Bezpieczna droga do szkoły. 7 września bielawski dzielnicowy sierż. szt. Tomasz Bezdzietny, odwiedził dzieci w Szkole Podstawowej nr 10. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, rozmawiał o tym jak unikać zagrożeń na drodze, w domu, na podwórku oraz jak niebezpieczne mogą być spotkania z nieznajomymi.
Wszystkim dzieciom życzymy udanego powrotu do zajęć szkolnych!
--
kom. Marcin Ząbek
Oficer Prasowy
KPP Dzierżoniów

Krzysztof Bachiński

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe