XXII POWIATOWE ZAWODY-POŻARNICZE JEDNOSTEK OSP

  • 07.09.2021, 09:00 (aktualizacja 08.09.2021, 10:46)
  • Krzysztof Bachiński
XXII POWIATOWE ZAWODY-POŻARNICZE JEDNOSTEK OSP
4 września na stadionie „Bielawianki” odbyły się XXII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSP, podczas których rywalizowało ze sobą 9 ochotniczych straży pożarnych z powiatu dzierżoniowskiego.

Uroczystego otwarcia imprezy dokonał Prezes Zarządu Powiatowego ZOSP RP w Dzierżoniowie dh Dariusz Gortych. Komisja sędziowska, w skład której wchodzili funkcjonariusze KP PSP Dzierżoniów na czele z sędzią głównym powiatowych zawodów sportowo-pożarniczych mł. asp. Leszkiem Pazińskim oceniała startujące drużyny w dwóch konkurencjach: sztafecie 7 × 50 m i ćwiczeniu bojowym.

Klasyfikacja końcowa XXII  Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych  jednostek OSP powiatu dzierżoniowskiego w poszczególnych konkurencjach wiekowych przedstawia się następująco:

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe