O TURYSTYCE NA SESJI RADY POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO

  • 31.08.2021, 21:42 (aktualizacja 31.08.2021, 21:45)
  • Telewizja Sudecka
O TURYSTYCE NA SESJI RADY POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO
We wtorek 31 sierpnia odbyła się comiesięczna sesja Rady Powiatu Dzierżoniowskiego. W części uroczystej wręczono podziękowania dla Pana Zbigniewa Dragana - Sekretarza Powiatu Dzierżoniowskiego i Pani Wiesławy Bronowickiej - Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Dzierżoniowie za wieloletnią współpracę z samorządem powiatowym z okazji zakończenia pracy zawodowej.


W dalszej części sesji omawiano temat dotyczący sportu i turystyki. Powiat Dzierżoniowski to miejsce wyjątkowe pod każdym względem. Jego szczególną siłą są walory turystyczne, które co raz chętniej odkrywają turyści nie tylko z całego kraju, ale także z zagranicy.
 


W części roboczej radni pozytywnie zaopiniowali wiele uchwały dotyczące prawidłowego funkcjonowania Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie. Interpelacje i zapytania radnych zakończyły sierpniową sesję Rady Powiatu Dzierżoniowskiego.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe