NOWY CHODNIK PRZY UL. ŚWIDNICKIEJ W DZIERŻONIOWIE

  • 31.08.2021, 11:37 (aktualizacja 31.08.2021, 11:44)
  • Telewizja Sudecka
NOWY CHODNIK PRZY UL. ŚWIDNICKIEJ W DZIERŻONIOWIE
W Dzierżoniowie trwają pracę przy budowie nowego chodnika przy ul. Świdnickiej do stacji paliw SHELL, aż do nowych budynków Towarzystwa Budownictwa Społecznego.


Chodnik przy ul. Świdnickiej Połączy ul. Sowiogórską m.in. z sąsiednim marketem i poprawi bezpieczeństwo pieszych. W tym miejscu trwa budowa kolejnego budynku DTB-su, trzeciego już w tym miejscu. Niedawno swoją siedzibę uruchomiła tu Polska Spółka Gazownictwa. Aby dostać się pieszo z ul. Sowiogórskiej w kierunku centrum trzeba dziś przejść na drugą stronę ul. Świdnickiej. To bywa i trudne i niebezpieczne ze względu na bardzo duże natężenie ruchu. Termin zakończenia robót – 21.10.2021. Koszt – 160 tys. zł brutto, połowę tej kwoty poryje miasto, połowę Dolnośląska Służba Dróg i Kolei.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe