PRZED NAMI TRAKT 2021 W DZIERŻONIOWIE

  • 30.08.2021, 16:58 (aktualizacja 30.08.2021, 17:02)
  • Telewizja Sudecka
PRZED NAMI TRAKT 2021 W DZIERŻONIOWIE
Już w najbliższą niedzielę 5 września w imieniu organizatorów zapraszamy do Dzierżoniowa na Terenowy Rajd Amatorów Kolarstwa i Turystyki TRAKT 2021.


 

Dostępne są 3 trasy piesze o różnym poziomie trudności oraz 8 tras rowerowych
o długościach od 10 km do 100 km. Wykaz tras wraz z opisem znajduje się na stronie www.hotelosir.pl. Wpisowe wynosi 10 zł, w ramach którego każdy otrzyma pamiątkową koszulkę, bon żywnościowy do zrealizowania na mecie, a także weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Nagrodą główną w losowaniu będzie rower turystyczny ufundowany przez sklep sportowy K2 w Dzierżoniowie.

Zapisy od godziny 8:30 na dzierżoniowskim Rynku lub bezpośrednio przed wyjściem grupy na daną trasę. W tym roku meta TRAKT-u zlokalizowana będzie na terenie Ośrodka Sportu
i Rekreacji przy ul. Strumykowej 1.

Dla najmłodszych przewidziano na mecie szereg darmowych atrakcji w postaci dmuchanych zamków i zjeżdżalni.

Impreza finansowana jest ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów.

Serdecznie zapraszamy do udziału !!!

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe