STREET ART FESTIWAL W LĄDKU ZDROJU

  • 18.08.2021, 11:32 (aktualizacja 18.08.2021, 12:53)
  • Telewizja Sudecka
STREET ART FESTIWAL W LĄDKU ZDROJU
Zapraszamy Cię do świata sztuki przez duże "U" ! Lądek-Zdrój, 20-22 sierpnia 20.08. piątek - Jazz na bruku, 21.08. sobota - Targowisko twórczości, 22.08. niedziela - Śniadanie na trawie

Festiwal jest pierwszą edycją cyklicznych spotkań dedykowanych sztuce ulicznej w różnych formach. Powstał z pasji do sztuki, ludzi i dobrego otoczenia.

Dzięki Street Artowi przestrzenie użytkowe miast, wsi i miasteczek stają się miejscami przyjaznymi życiu a zwłaszcza życiu społecznemu i kulturze.

Sztuka ulicy daje możliwość wyrażania się gdziekolwiek jesteśmy. Zachęca do dzielenia się swym spojrzeniem na świat i do interakcji z otoczeniem. Pięknie przekonać się o tym na własnej skórze tworząc ją oraz podziwiając Street Artowe wizje innych.

Bądź gościem naszego festiwalu Street Art Festival Lądek-Zdrój
i stań się częścią nowej przygody!


Street Art Festival Lądek-Zdrój realizowany jest w ramach projektów społecznych Lokalne Partnerstwa PAFW, Równać szanse oraz Działaj lokalnie.
Jego głównymi organizatorami są Potrójna Inicjatywa (Centrum Kultury
i Rekreacji w L-Z, Stowarzyszenie Działań Kreatywnych ArteWeda, Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Lądeckiej) oraz Gmina Lądek-Zdrój.                           

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe