W DZIERŻONIOWIE POWSTANIE PODWÓRKO NIVEA

  • 30.07.2021, 19:27
  • Telewizja Sudecka
W DZIERŻONIOWIE POWSTANIE PODWÓRKO NIVEA
Dzięki zaangażowaniu społeczności szkolnej i mieszkańców Dzierżoniowa uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 jeszcze w tym roku będą się cieszyli nowym placem zabaw wygranym w ramach akcji Podwórko Nivea. Interesujące urządzenia zapewnią aktywność zarówno młodszym, jak i nieco starszym uczniom podstawówki.


 

Nivea wybudowało do tej pory 160 podwórek w ramach corocznych akcji. W tegorocznej, siódmej edycji 20: pięć wyłonionych przez jurorów za filmy prezentujące dziecięce talenty i po pięć w każdej z trzech kategorii miast w zależności od wielkości. Dzierżoniów zdobył w rankingu wśród miast od 20 do 60 tys. mieszkańców drugie miejsce. Nivea do końca roku wybuduje więc dla SP 1 wymarzony od dawna przez uczniów plac zabaw o rynkowej wartości 250 000 zł.

Głosowanie trwało od 24 maja do 15 lipca. Internauci mogli oddawać jeden głos dziennie po zalogowaniu na stronie organizatora. Dziękujemy wszystkim, którzy się w to głosowanie i jego promocję zaangażowali. To właśnie dzięki Waszym głosom uczniowie zyskają około 40 m2 doskonale zagospodarowanej przestrzeni do rozwijania sprawności fizycznej, wyobraźni, równowagi, gibkości, orientacji w przestrzeni czy spostrzegawczości.

Znajdą się na nim tablice z grami ćwiczącymi myślenie strategiczne, kubik do wspinaczki z nietuzinkową ścianką wspinaczkową, urządzenie do balansowania, trampolina, wesoła, wieloosobowa huśtawka z różnymi siedziskami, planetarium (układ ścianek z globusem) pozwalające „sięgać gwiazd”, karuzela integracyjna przystosowana także do potrzeb dzieci niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich, piaskownica z torem do gry w kapsle, tuby do rozmów na odległość, piaskownica i huśtawka ważka. Teren wyposażony zostanie też w ławeczki i kosze.

Zobacz jak wygląda plac zabaw Nivea: https://podworko.nivea.pl/wycieczka/

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe