KNOCK – OUT SPRINTY W DZIERŻONIOWIE

  • 26.07.2021, 13:45
  • Telewizja Sudecka
KNOCK – OUT SPRINTY W DZIERŻONIOWIE
24 lipca, na ul. Piastowskiej w Dzierżoniowie, odbył się drugi etap II Grand Prix Polski w biegach na nartorolkach - Knock-Out Sprinty Dzierżoniów, zaliczany również do cyklu Vexa Skiroll Tour 2021. Do rywalizacji przystąpiło łącznie 48 uczestników, w tym 14 kobiet i 34 mężczyzn, którzy mieli do pokonania trasę długości 200 metrów techniką dowolną.

Zawody składały się z dwóch etapów: rundy kwalifikacyjnej i rundy finałowej. W rundzie kwalifikacyjnej zawodnicy startowali indywidualnie w odstępie 30 sekund. Na podstawie uzyskanych wyników najszybszych 32 zawodników i zawodniczek awansowało do rundy finałowej. Tam rywalizacja przebiegała w parach, gdzie zwycięzca przechodził do kolejnej rundy,
a przegrywający odpadał z dalszej rywalizacji.

Po często pasjonujących i rozstrzyganych dzięki fotofiniszowi biegach wyłoniono najlepsze trójki w kategoriach OPEN oraz wiekowych. Wśród Pań najlepszą okazała się Marcelina Wojtyła z klubu Skipol.pl Team / AZS AWF Katowice, drugie miejsce zajęła Patrycja Szwed - TN Biegówki Wesoła, natomiast na najniższym stopniu podium uplasowała się Zuzanna Sadownik - MKS Duszniki-Zdrój. Podium w kategorii Open Mężczyzn przedstawiało się następująco: I miejsce: Wojciech Wojtyła - Skipol.pl Team / LKS Pogórze, II miejsce: Jakub Mroziński - Startski.pl Team, III miejsce: Adrian Kochman - SMS Szklarska Poręba

Organizatorami imprezy byli Miasto Dzierżoniów, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, wydawca portali nabiegowkach.pl i nartorolki.pl - firma XC4U Michał Rolski oraz firma MT-SPORT Marek Tokarczyk. Partnerem Biegu była Gmina Pieszyce.

Knock-Out Sprinty Dzierżoniów – WYNIKI

http://tour.vexa.pl/biegi/i-tura/sprinty-dzierzoniow/wyniki.html

II Grand Prix Polski – WYNIKI

http://tour.vexa.pl/aktualia/330-marcelina-wojtyla-i-wojciech-wojtyla-wygrywaja-ii-grand-prix-polski.html

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe