DZISIAJ MOBILNY PUNKT SZCZEPIEŃ W NIEMCZY

  • 09.07.2021, 10:16
  • Telewizja Sudecka
DZISIAJ MOBILNY PUNKT SZCZEPIEŃ W NIEMCZY
W imieniu samorządów Powiatu Dzierżoniowskiego i Gminy Niemcza zachęcamy Państwa do zaszczepienia się przeciwko COVID-19.

W okresie letnim akcja szczepień wyhamowała, a trzeba zaznaczyć że szczepionka jest rozwiązaniem, które może zabezpieczyć nas przed kolejną falą pandemii, której niestety możemy spodziewać się już jesienią. Im więcej osób z nas będzie zaszczepionych, tym ochrona przed koronawirusem będzie skuteczniejsza. Zaufajmy więc medycznym autorytetom – lekarzom oraz wirusologom i zdecydujmy się na zaszczepienie z myślą o bezpieczeństwie własnym i swoich bliskich.

Jednocześnie chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić do udziału w akcji szczepień powszechnych przeciwko COVID-19, które w gminie Niemcza odbędą się już 9 lipca 2021 roku. Spotkajmy się w mobilnym punkcie szczepień, który będzie dostępny na terenie Rynku w Niemczy od godziny 16:00.

Szanowni Państwo, szczepionka jest ogromną szansą na uodpornienie społeczeństwa na zakażenie oraz zdobycie kontroli nad transmisją wirusa SARS-CoV-2. Jest po prostu nadzieją na powrót do normalności. Skorzystajmy z tej możliwości i zaszczepmy się przeciwko COVID-19.

Zapraszają
Starosta Dzierżoniowski Grzegorz Kosowski
Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Jarosław Węgłowski

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe